Archiwum

Dead Space Gra Xbox Series ELECTRONIC ARTS

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 268,14 279 zł

Oszczędzasz aż 11rabat 4%

Media Expert

5395 opinii

Gra Electronic Arts Dead Space na XSX Zanurz się w horrorze science fiction nowej generacji Klasyka horroru science fiction - gra Electronic Arts Dead Space na XSX - powraca, przebudowana od podstaw, z poprawioną grafiką i klimatycznym trójwymiarowym dźwiękiem.

Od przerażająco szczegółowych pomieszczeń i przestrzeni roboczych pomordowanych członków załogi po upiorne odgłosy opuszczonego statku kosmicznego – teraz nic ci nie przerwie eksploracji doskonałego otoczenia sci-fi i doświadczania nieprzewidywalnych chwil pełnych napięcia.

Rozwikłaj tajemnicę na pokładzie USG ISHIMURA Gra Electronic Arts Dead Space na XSX to rutynowa misja naprawcza inżyniera Isaaca Clarke’a i reszty załogi USG Kellion prędko zmienia się w walkę o przetrwanie i ujawnienie prawdy o koszmarnej sytuacji na pokładzie.

Doświadczenie fabularne Rozbudowane doświadczenie fabularne w grze Electronic Arts Dead Space na XSX pozwoli ci odkryć mroczne tajemnice kryjące się za fasadą zdarzeń na USG Ishimura dzięki nagraniom pechowych członków załogi statku i spotkaniom z nielicznymi z nich, którzy zdołali przetrwać.

Improwizuj, żeby przetrwać Zmierz się z koszmarem na pokładzie USG Ishimura dzięki systemowi strategicznego rozczłonkowywania wrogów, który wyznaczył świeże ramy gatunku. Przebudowuj i ulepszaj narzędzia Isaaca, by twórczo unieruchamiać wrogów, oddzierając ich ciało od kości.

To wszystko dzięki grze Electronic Arts Dead Space na XSX.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Wild Hearts Gra na Xbox Series X
Wild Hearts Gra na Xbox Series X
Kup teraz 119 191 zł

Oszczędzasz aż 72rabat 38 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra Xbox Series PLAION
Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra Xbox Series PLAION
Kup teraz 109 120 zł

Oszczędzasz aż 11rabat 9 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły