Archiwum

FIFA 22 Gra XBOX SERIES X

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 125 179 zł

Oszczędzasz aż 54rabat 30%

fotosoft.pl

87 opinii

W grze EA SPORTS™ FIFA 22 każdy moment na boisku jest polepszany poprzez HyperMotion, technologię rozgrywki, która ma za zadanie w pełni zastosować możliwości PlayStation 5. Łącząc takie rozwiązania, jak Advanced 11v11 Match Capture i uczenie maszynowe, HyperMotion powoduje, iż dzięki rzeczywistym danym o ruchu fachowych piłkarzy w najmocniej zaciętych meczach, rozgrywki w FIFA 22 są najszczególniej realistyczne, responsywne i płynne w całej historii tej kolekcji.

W nowym sezonie innowacji powracają tradycyjne tryby gry: Możesz stworzyć własny klub w trybie kariery, poczuć nostalgię dzięki kartom FIFA Ultimate Team Heroes oraz zdobywać nagrody za umiejętności prezentowane w nowej wersji rozgrywek ulicznych VOLTA FOOTBALL


technika ROZGRYWKI HYPERMOTION

całkowita nowość w EA SPORTS FIFA, wyłącznie na konsolach następnej generacji, HyperMotion po raz pierwszy w historii wiąże dwie technologie, rewolucjonizując rozgrywkę futbolową:

Advanced 11v11 Match Capture

Kombinezony Xsens po raz pierwszy pozwalają na przechwytywanie ruchu 22 fachowych piłkarzy grających w meczach rywalizacyjnych. Zebrane dane o prawdziwym ludzkim ruchu odpowiadają za sposób poruszania się drużyn, a także poszczególnych zawodników w całej grze FIFA 22.


Uczenie maszynowe

postępowy chroniony algorytm uczenia maszynowego wykorzystuje dane z ponad 8,7 miliona zarejestrowanych klatek ruchu i w czasie rzeczywistym wytwarza na ich podstawie świeże animacje, które pozwalają graczom zaznać żywego futbolu w przeróżnych sytuacjach.


Autentyczny ruch całej drużyny

rewolucyjne kombinezony Xsens po raz pierwszy zezwalają na przechwytywanie ruchu 22 piłkarzy grających w rzeczywistych meczach rywalizacyjnych. Dane pozyskane przy każdym dotknięciu, bloku, sprincie i pojedynku pozwoliły podnieść jakość animacji w stopniu nieprzeciętnym dotychczas w FIFA, a powiększenie dynamiki rozgrywki, a także wyostrzenie responsywności i cech fizycznych graczy poskutkowało uzyskaniem najszczególniej realistycznego ruchu w historii linii.


ML - Flow

Nasz algorytm uczenia maszynowego w pełni rewolucjonizuje animację w grach sportowych, zapewniając pokaźniejszą płynność i realizm. Wykorzystując dane z ponad 8,7 miliona klatek zarejestrowanych poprzez Advanced 11v11 Match Capture, algorytm uczy się, a następnie w czasie rzeczywistym formuje na ich podstawie świeże animacje pozwalające graczom na udoskonalone dopasowanie tempa kroków i biegu, które przekładają się na płynniejszą kontrolę nad piłką i precyzyjniejsze strzały.


Taktyczna SI

Dzięki mocy obliczeniowej PlayStation 5 taktyczna SI nadaje głębszą inteligencję wszystkim 22 zawodnikom, umożliwiając każdemu z nich udoskonalone zrozumienie formacji i ruchu własnej drużyny i przeciwników, tym samym przenosząc rozgrywkę na wyższy poziom taktycznego realizmu.

Zawodnicy ataku potrafią dzisiaj podejmować choćby 6 razy więcej decyzji na sekundę, co daje im lepsze rozeznanie w sytuacji, sprawniejsze budowanie akcji oraz skraca ich czas reakcji w przypadku utraty kontroli nad piłką przez którąkolwiek ze stron. Z kolei dzięki lepszej SI defensywnej drużyny działają dzisiaj bardziej jako jedna całość, zachowując formację w trakcie poruszania się po boisku i krycia pustej przestrzeni.


Dynamiczne walki w powietrzu

Nowa technika interakcji dwóch zawodników synchronizuje ich animacje, kiedy skaczą do walki o piłkę, skutkując większym realizmem i ulepszoną responsywnością. Patrz, jak obrońcy i napastnicy przepychają się, pociągają i szturchają, aby dojść do dośrodkowań, wybić i dalekich podań. Podczas walki o piłkę dochodzi niejednokrotnie do ostrych starć.


Pewna kontrola nad piłką

Dzięki odświeżeniu animacji kontrolowanie piłki w FIFA 22 jest bardziej naturalne i płynne. Dłuższe animacje przy grze na dwa kontakty dają większą kontrolę nad piłkami z powietrza, obszerniejszą zwinność przy przyjmowaniu piłek z ziemi i pokaźniejszą siłę w trakcie osłaniania piłki, żeby otworzyć przed graczami nowe sposoby prowadzenia ataku.


Naturalność zawodników

Dzięki technologii Advanced 11v11 Match Capture świeże animacje zawodników niebędących przy piłce oraz zachowanie otoczenia pozwala tchnąć w rozgrywkę jeszcze więcej życia. Przeciwnicy rozmawiają, wskazują palcami i ponaglają się nawzajem, co w połączeniu z dynamicznym ruchem oraz naturalnym zachowaniem buduje jeszcze większy realizm gry i umożliwia głębszą imersję.

opis i zdjęcia ze strony PlayStation Polska

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
NHL 22 Xbox Series X
NHL 22 Xbox Series X
Kup teraz 180 289 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły