Archiwum

Gra Xbox Series It Takes Two

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 149 150 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1%

RTV EURO AGD

37910 opinii

 Gra It Takes Two działa równocześnie na konsole Xbox One jak i Xbox Series X. Gra wspiera funkcję Smart Delivery, która gwarantuje najszczególniej zoptymalizowaną wersję na konsolę Xbox, z której korzystasz. Wyrusz na najmocniej szaloną przygodę życia w It Takes Two – bezprecedensowej platformowej grze przygodowej tworzonej z myślą o współpracy.

Zaproś znajomego do gry za darmo dzięki funkcji „Przepustka dla znajomych"** i wspólnie pokonajcie szereg niezwykle prekursorskich i radosnych wyzwań. Grajcie jako Cody i May – pokłócona para zmieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia.

Zamknięci w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, niechętnie dążą do naprawienia swojego rozpadającego się związku. Opanujcie nieszablonowe i powiązane ze sobą umiejętności postaci na każdym poziomie.

Pomagajcie sobie radzić z wieloma nieoczekiwanymi przeszkodami i wspólnie przeżyjcie zabawne momenty. Skopcie ogony gangsterskich wiewiórek, pilotujcie bieliznę, poprowadźcie imprezę w zatłoczonym klubie i pędźcie bobslejami przez magiczną śnieżną kulę.

Poznaj szczerą i zabawną historię, w której fabuła i rozgrywka są splecione w szczególnie metaforycznej przygodzie. It Takes Two jest dziełem nagradzanego studia Hazelight – lidera w rozgrywce kooperacyjnej.

Zabierze cię na szaloną i wyśmienitą podróż, podczas której pewne jest tylko jedno: lepiej radzimy sobie wspólnie. Kooperacyjna Doskonałość Zaproś znajomego do wspólnej zabawy za darmo dzięki funkcji „Przepustka dla znajomych" i weźcie udział w emocjonującej przygodzie stworzonej dla dwóch osób.

Wybierzcie między współpracą na jednym urządzeniu a online z podzielonym ekranem i stawcie czoło zmieniającym się wyzwaniom, w których współpraca jest jedynym sposobem na sukces. Innowacyjna i Radosna Rozgrywka Od siejących uszkodzenie odkurzaczy po uprzejmych miłosnych guru – w It Takes Two nigdy nie wiesz, z czym przyjdzie ci się zmierzyć.

Dzięki bezprecedensowym wyzwaniom i nowym umiejętnościom postaci do opanowania na każdym poziomie doświadczysz metaforycznego połączenia rozgrywki i fabuły, które przesuwa granice interaktywnych historii. Uniwersalna Opowieść o Związkach Poznaj wzruszającą i szczerą historię o trudnościach w utrzymywaniu dobrych relacji.

Pomóżcie Cody’emu i May pokonać dzielące ich różnice. Poznajcie rozmaite dziwne i ujmujące postacie. Połączcie siły i przeżyjcie znakomitą przygodę – razem!...

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Sniper Elite 5 Gra Xbox Series CENEGA
Sniper Elite 5 Gra Xbox Series CENEGA
Kup teraz 159 279 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Lego Worlds Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
Lego Worlds Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
Kup teraz 59 95 zł

Oszczędzasz aż 36rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Microsoft Flight Simulator Gra Xbox Series MICROSOFT
Microsoft Flight Simulator Gra Xbox Series MICROSOFT
Kup teraz 279 514 zł

Oszczędzasz aż 235rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Arcadegeddon Xbox Series X
Arcadegeddon Xbox Series X
Kup teraz 129 139 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 7 %

Neonet.pl szczegóły