Archiwum

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Gra Xbox Series CENEGA

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 249 259 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 4%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Trzy kultowe miasta, trzy idealne opowieści. Zagraj w klasyki z trylogii Grand Theft Auto, które zdefiniowały cały gatunek gier: Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas.

Tytuły te zostały odświeżone dla nowej generacji konsol i zawierają pokaźny wachlarz ulepszeń, w tym świeże otoczenie, a także efekty świetlne, tekstury w wysokiej rozdzielczości, powiększony dystans renderowania obiektów, sterowanie i celowanie w stylu Grand Theft Auto V, a także dużo więcej.

Wasze ukochane światy nabiorą rumieńców dzięki nowej głębi szczegółów. Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition gromadzi: Grand Theft Auto III: Wszystko początkuje się w Liberty City. W bezprecedensowym Grand Theft Auto III możesz iść, dokąd zapragniesz, i załatwić, kogo zechcesz, i wkroczyć w sam środek świata zbrodni, jeśli tylko wystarczy ci odwagi.

Grand Theft Auto: Vice City: Witaj w latach 80. W dekadzie bujnych fryzur i pastelowych garniturów powstała opowieść o człowieku, który wspiął się na szczyt przestępczej hierarchii. Grand Theft Auto powraca z opowieścią o Tommym Vercettim, a także zdradzie i zemście w neonowym, tropikalnym mieście pełnym przepychu i możliwości.

Grand Theft Auto: San Andreas: Pięć lat temu Carl CJ Johnson uciekł przed presją życia w Los Santos w stanie San Andreas, które było rozdarte przez porachunki gangów, narkotyki i korupcję. Nastały lata 90.

Carl musi wrócić na stare śmieci. Jego matka została zamordowana, rodzina się rozpada, a przyjaciele z dzieciństwa kroczą ku przepaści. Gdy Carl wraca do domu, paru skorumpowanych gliniarzy wrabia go w zabójstwo.

W kolejnej części tej pionierskiej serii bohater musi odbyć podróż przez stan San Andreas, by uratować rodzinę i opanować chaos na ulicach.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Hot Wheels Unleashed Xbox Series X
Hot Wheels Unleashed Xbox Series X
Kup teraz 159 259 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Microsoft Flight Simulator Gra Xbox Series MICROSOFT
Microsoft Flight Simulator Gra Xbox Series MICROSOFT
Kup teraz 279 519 zł

Oszczędzasz aż 240rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
NHL 22 Xbox Series X
NHL 22 Xbox Series X
Kup teraz 180 289 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły