Archiwum

Hot Wheels Unleashed Xbox Series X

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 99 259 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 62%

fotosoft.pl

87 opinii

Hot Wheels Unleashed to czysta frajda wyścigów!

Zbierz najbardziej czadowe auta, zbuduj niesamowite trasy i ścigaj się w najbardziej ekscytujących wyścigach!

właściwości GRY:

- Poprowadź samochody marzeń! - Najfajniejsze, najszybsze i najbardziej specyficzne, supermocne vany i zapierające dech w piersiach muscle cary czekają właśnie na ciebie! Zasiądź za kierownicą mnóstwa stylowych i unikalnych pojazdów o rozmaitych cechach i poziomie rzadkości. Wszystko co najlepsze w uniwersum Hot Wheels wyszukasz właśnie tutaj! Udowodnij, że jesteś najkorzystniejszy i odblokuj samochody premium i niezwykłe przedmioty, a dzięki Edytorowi Malowania nadasz swemu autku niezrównanego charakteru.

- Ścigaj się jakby cały świat patrzył! - Przygotuj się na nadzwyczajną zabawę i pokaż swoje umiejętności!
Driftuj jak zawodowiec, naładuj przyspieszenie i przeleć poprzez pętle z najkorzystniejszym czasem, pozostawiając w tyle rywali i grawitację. Masz ochotę na wyzwanie? Mówisz, masz: ścigaj się lokalnie z drugą osobą na podzielonym ekranie, albo przyjmij wyzwanie do 12 osób w sieciowych potyczkach. Im cięższe wyzwanie, tym większa satysfakcja!

- Wyzwól w sobie artystę! - spore, tematyczne place zabaw przygotowane na najmocniej wciągające wyścigi. Baw się nadzwyczajnie na torze i poza nim w tych szczegółowych i interaktywnych środowiskach, w których każdy obiekt może odgrywać rolę i zostać częścią Twojego toru. Możesz nawet zbudować tor wyścigowy w swoim własnym pokoju za pomocą mebli i przedmiotów, które zbierzesz w trakcie podróży!
A dzięki niesamowicie mocnemu edytorowi tworzenie najszczególniej szalonych kreacji nigdy nie było łatwiejsze! Wyginaj i rozciągaj kultowy pomarańczowy kawałek toru, żeby stworzyć swój specyficzny projekt, a następnie dodaj specjalne przyspieszacze, pętle, przeszkody i luksusowe elementy interaktywne, by zbudować własny raj wyścigowy. Następnie podziel się swoimi dziełami ze światem albo ciesz się tym, co stworzyli inni gracze, tak szaleni, jak ty.

Pora na nieskrępowaną niczym zabawę!

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
NHL 22 Xbox Series X
NHL 22 Xbox Series X
Kup teraz 180 289 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły