Archiwum

Immortals Fenyx Rising GOLD Edition PL (XONE)

 • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 89 240 zł

Oszczędzasz aż 151rabat 63%

OleOle!

29739 opinii

Zamów przed premierą i odbierz dodatkowe zadanie – Opowieść o ogniu i błyskawicach – odkryj historię Heliosa i Faetona!

Zawartość Złotej Edycji:

GRA

 • Kopia gry Immortals Fenyx Rising™.

PRZEPUSTKA SEZONOWA

 • Wzbogać swoją przygodę, używając przepustki sezonowej! mieści nową rozgrywkę, wrażenia i uzupełniające zadanie – Gdy droga staje się kamienista – z dołączonymi nagrodami w grze.

ZAWARTOŚĆ CYFROWA

 • zestaw postaci Hadesa Mistrza Cieni. Opanuj moc cieni i ich tajemnic! mieści pancerz, hełm, konia, skrzydła i feniksa w stylu Hadesa.
 • zestaw błogosławionego uzbrojenia Oriona. Korzystaj z mocy Oriona i gwiazdozbiorów, dzięki czemu gwiezdnemu kompletowi uzbrojenia. Zawiera skórki w stylu Oriona dla twojego miecza, topora i łuku.
 • Pryzmatyczne skrzydła. Każdy jednostkowy splot piór mieści w sobie wszystkie realne barwy tęczy. Te skrzydła są dumą Dedala.

Immortals Fenyx Rising™ ożywia genialną mitologiczną przygodę. Wciel się w Fenyxa, nowego skrzydlatego bohatera, który musi ocalić greckich bogów i ich dom od mrocznej klątwy. Zmierz się z mitologicznymi bestiami, opanuj legendarne boskie moce i pokonaj Tyfona, najmocniej zabójczego tytana w greckiej mitologii, w trakcie epickiej i nieprzemijalnej walki.

Stawką tego starcia jest los świata, a ty jesteś ostatnią nadzieją bogów.

Immortals Fenyx Rising to świeże spojrzenie na gatunek akcji i przygody w otwartym świecie. Gra gromadzi dynamiczną akcję, walkę i historie, inspirowane grecką mitologią. Poruszaj się bez przeszkód po efektownie stylizowanym świecie i korzystaj z niesamowitych zdolności, podanych ci przez bogów, aby walczyć z budzącymi grozę potworami z mitologii. Zdradliwe próby, heroiczne czyny, a choćby kraina umarłych czekają na popis twojej odwagi. Poznaj opowieść o bogach i potworach. Zostań legendą, jaka jest ci pisana.

parametry gry

 • KORZYSTAJ Z MOCY BOGÓW Bogowie Olimpu pobłogosławili ci i wręczyli dary: skrzydła Dedala, miecz Achillesa, łuk Odyseusza i nie tylko. Masz też do dyspozycji legendarne moce, które pomogą ci zmienić wyniki twoich starć. Użyj ich, aby walczyć z mitycznymi potworami, rozwiązywać starożytne łamigłówki i odkrywać ogromny otwarty świat.

 • ZMIERZ SIĘ Z MITYCZNYMI WROGAMI Stań oko w oko z takimi legendarnymi bestiami jak Cyklop, Meduza czy Minotaur, i walcz z plugawymi wersjami bohaterów, na przykład z Achillesem. Walcz z nimi w trakcie dynamicznych starć w powietrzu i wręcz. Łącz przyznane ci przez bogów zdolności i uzbrojenie.

 • ODKRYJ STYLIZOWANY OTWARTY ŚWIAT Poznaj efektownie renderowany i tętniący życiem świat fantasy. Przemierzaj, wspinaj się, a choćby lataj nad siedmioma niepowtarzalnymi regionami, inspirowanymi najróżniejszymi bóstwami.
 • PRZETRWAJ BOHATERSKIE PRÓBY Użyj sprytu i zdolności specjalnych, żeby rozwiązać łamigłówki i dostać się do skarbców. Weź też udział w strategicznych starciach z bossami,rozszerzyć swoją moc i ulepszyć umiejętności.

 • NAPISZ WŁASNĄ LEGENDĘ Zmodyfikuj wygląd swej postaci i odkryj świeże pancerze i wyposażenie, inspirowane grecką mitologią. Zbieraj materiały w całym świecie i wytwarzaj mocne przedmioty i ulepszaj wyposażenie, podczas drogi ku wypełnieniu własnego przeznaczenia.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Gra Xbox Series It Takes Two
Gra Xbox Series It Takes Two
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
NHL 22 Xbox Series X
NHL 22 Xbox Series X
Kup teraz 180 289 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Just Dance 2022 Gra Xbox Series UBISOFT
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły