Archiwum

Moving Out 2 PL (XONE/XSX)

  • Kategoria gra Xbox Series X
Oferta tymczasowo niedostępna

Moving Out 2 to szalona kontynuacja światowej sławy symulatora przeprowadzek opartego na zasadach fizyki. Załóż uniform Smooth Moves i, pracując jako specjalista ds. Aranżacji i relokacji umeblowania w pojedynkę albo choćby z trójką znajomych, pomóż przeprowadzić się mieszkańcom Packmore i innych miejsc!

WIELOWYMIAROWY LOKALNY I INTERNETOWY TRYB WIELOOSOBOWY

Pakuj z paczką znajomych! Nawiąż współpracę z innymi specami od przeprowadzek w lokalnym trybie wieloosobowym albo międzyplatformowym trybie gry wieloosobowej online!

NOWA PRZYGODA

Nie jesteśmy już w Packmore… Podróżując przez międzywymiarowe portale, będziesz odkrywać świeże światy pełne szalonych wyzwań i chaotycznej, przezabawnej akcji.

oraz ZNANE I renomowanE POSTACIE

producent Smooth Moves zatrudniła dodatkowych specjalistów ds. Aranżacji i relokacji umeblowania, więc w Moving Out 2 spotkasz całą plejadę nowych sympatycznych postaci! lecz bez obaw – Rye Yu i Sidney wciąż pracują w firmie…

GRA DLA wszelkich!

Tryb wspomagania?! Jest! wielka gama opcji przystępności?! Jest! dużo postaci, błyskotliwych strojów i skórek dla sympatyków mody?! również jest!

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut