Archiwum

Sniper Elite 5 Gra Xbox Series CENEGA

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 269
MediaMarkt.pl

12288 opinii

Gra Xbox One/Xbox Series X Sniper Elite 5 Najnowsza odsłona nagradzanej kolekcji Sniper Elite 5 oferuje niesłychaną zabawę w snajpera, taktyczną walkę trzecioosobową i ulepszoną kamerę śmierci. Przedzieraj się poprzez najistotniej wciągające mapy w historii, które posiadają szczegółowo odwzorowane autentyczne obszary i usprawniony system poruszania się zezwalający na jeszcze lepszą eksplorację.

Francja, rok 1944 w ramach tajnej operacji amerykańskiej piechoty US Rangers mającej na celu osłabienie umocnień Wału Atlantyckiego na wybrzeżu Bretanii wytworny strzelec wyborowy Karl Fairburne kontaktuje się z francuskim ruchem oporu.

niedługo potem grupa odkrywa tajny projekt nazistów, Operację Kraken, który może zakończyć wojnę, zanim alianci dokonają inwazji na Europę. ROZBUDOWANA KAMPANIAWiele prawdziwych miejsc uchwyconych przy pomocy fotogrametrii, żeby odtworzyć żyjące, wciągające otoczenie.

Liczne punkty wejścia i ewakuacji oraz cele z listy osób do zabicia zapewniają zupełnie nowe spojrzenie na każdą misję. Zmierz się ze spiskiem nazistów w pojedynkę albo współpracuj z partnerem dzięki lepszej mechanice gry kooperacyjnej zezwalającej wam współdzielić amunicję i przedmioty, a także wydawać rozkazy i wzajemnie się leczyć.

zaawansowanA FIZYKA wymianY OGNIA I PORUSZANIA SIĘUżywaj tyrolek, zjeżdżaj ze zboczy i przemierzaj półki skalne, aby dotrzeć do rewelacyjnego punktu obserwacyjnego albo przekraść się obok czujnych wartowników.

Biorąc kogoś na cel, pamiętaj o opcjach łoża i lufy karabinu oraz grawitacji, wietrze, a także tętnie. MODYFIKACJE WYSOKIEGO KALIBRUKorzystaj z warsztatów, aby modyfikować i udoskonalać praktycznie każdy składnik broni: zmieniaj lunety, łoża, lufy, magazynki i nie tylko.

Karabiny, broń dodatkowa i pistolety mają dużo opcji do wyboru. Dodatkowo możesz wybrać amunicję dostosowaną do celu: od przeciwpancernej do nieśmiercionośnej. TRYB INWAZJI DOŁĄCZANIE DO KAMPANII W TRYBIE PvP i KOOPERACYJNYMWtargnij do kampanii innego gracza jako snajper państw Osi i rozpocznij zabójczą zabawę w kotka i myszkę.

Gdy będziesz śledzić swoją ofiarę, rozgrywka nabierze zupełnie nowego znaczenia. Ewentualnie jako Karl możesz wezwać posiłki, a drugi snajper pomoże ci znaleźć rozwiązanie w skomplikowanej sytuacji. DYNAMICZNY TRYB WIELOOSOBOWYZmodyfikuj swoją postać i uzbrojenie, a następnie zdobywaj PD, medale i baretki, walcząc w istotnie wymagających bitwach dla 16 graczy, które z całą pewnością poddadzą próbie twoje umiejętności snajperskie.

Jeżeli preferujesz rozgrywkę kooperacyjną, możesz połączyć siły z maksymalnie 3 graczami i zmierzyć się z falami przeciwników w trybie przetrwania. UlepszonA KAMERA ŚMIERCICharakterystyczna rentgenowska kamera śmierci powraca bardziej realistyczna i makabryczna aniżeli kiedykolwiek.

Dzięki niej zobaczysz niszczycielską moc każdego strzału. Kości w nieprzewidywalny sposób odbijają kule, które wydzierają nową drogę w ciałach przeciwników. Pistolety maszynowe i charakterystyczne także mogą aktywować kamerę śmierci demonstrującą też wielokrotne strzały w pełnym dramaturgii zwolnionym tempie.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Microsoft Flight Simulator Gra Xbox Series MICROSOFT
Microsoft Flight Simulator Gra Xbox Series MICROSOFT
Kup teraz 279 514 zł

Oszczędzasz aż 235rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
F1 2021 Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
F1 2021 Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
Kup teraz 100 179 zł

Oszczędzasz aż 79,01rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
GRID Legends Xbox One / Xbox Series X
GRID Legends Xbox One / Xbox Series X
Kup teraz 140 239 zł

Oszczędzasz aż 99,01rabat 41 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Immortals Fenyx Rising GOLD Edition PL (XONE)
Immortals Fenyx Rising GOLD Edition PL (XONE)
Kup teraz 139 240 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 42 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
XIII Gra na Xbox Series X / Xbox One
XIII Gra na Xbox Series X / Xbox One
Kup teraz 80 159 zł

Oszczędzasz aż 79,01rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły