Archiwum

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Xbox One / Xbox Series X

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 249 259 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 4%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji, prezentowana w widoku z pierwszej osoby, dedykowana dla od jednego do trzech graczy. Zadaniem uczestników jest zebrać elitarną drużynę operatorów Rainbow Six, aby dokonywać najazdów w nieprzewidywalne strefy zagrożenia, w których żyją, rozwijają się i zabijają przybyszy nieodgadnione Archaiki. Wiedza, współpraca i odpowiednia taktyka to najkorzystniejsza broń w tym starciu.

Funkcje

POPROWADŹ DO WALKI elitarnYCH OPERATORÓW RAINBOW SIX W TRYBIE POJEDYNCZYM albo WSPÓŁPRACY

Do wyboru masz 18 operatorów Rainbow Six, którzy posiadają największe szanse przeżycia najazdów. Każdy operator dysponuje specjalnym zestawem broni, gadżetów i umiejętności, które zna i się w nich doskonali. Po ukończeniu każdej misji operator awansuje, co przekłada się na udoskonalenie jego statystyk oraz dostęp do nowego wyposażenia i atutów bojowych.

W NIEPRZEWIDYWALNYCH STREFACH ZAGROŻENIA STAWKĄ JEST ŻYCIE albo ŚMIERĆ

Walka będzie toczona na 12 wyjątkowych mapach, ukazujących cztery regiony Stanów Zjednoczonych, w których generowane są proceduralnie wyzwania, wrogowie i zanieczyszczenia, a trudność cały czas wzrasta wraz z nieprzerwanie rosnącym zagrożeniem. Im bardziej się zagłębisz w teren, wędrując od śluzy do śluzy, tym lepsze nagrody zdobędziesz, ale też tym obszerniejsze zagrożenie czekać będzie na twój oddział. Operatorzy graczy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, uznani zostaną za zaginionych w akcji i przez pewien czas nie będą dostępni w przyszłych misjach. Jedynym sposobem na to, żeby odzyskać zaginionego operatora, jest organizacja wyprawy ratunkowej na jednej z podmap, zanim pasożyty go dopadną.

WALCZ Z ZABÓJCZYM I EWOLUUJĄCYM ZAGROŻENIEM

Pasożyt zwany Chimerą, a także jego rozwijające się Archaiki są wysoce zabójczymi i rozumnymi organizmami. Mierzyć się musisz z 10 rodzajami pasożytów, od przebiegłego Nabijacza po nieuchwytnego Dręczyciela i przyzywającego innych wrogów Apexa. Przetrwaj rozrost, strumień samoświadomej tkanki pasożytniczej, która rozprzestrzenia się w strefie zagrożenia, zmieniając otaczający was ekosystem w taki sposób, żeby dawał coraz obszerniejszą przewagę Archaikom.

Opis Edycji Deluxe

W Edycji Deluxe znajdują się:

GRA

· Egzemplarz gry Rainbow Six Extraction

ZAWARTOŚĆ CYFROWA*

· zestaw UDERZENIOWY REACT posiada uniwersalny uniform, osprzęt głowy oraz malowanie broni Spektrum, ozdobę Zacisk, 6 doładowań PD na wydarzenia po premierze gry i 10% zniżkę do sklepu przystępnego z poziomu gry.

· zestaw Deluxe mieści:

·

o pakiet Obscura, a w nim uniwersalne malowania broni Czarna głowa i Błękitny start wraz z ozdobami Ocenzurowano i Anagram.

o zestaw Toksyczny Dotyk zawierający uniform i osprzęt głowy Toksyczny dotyk wyłącznie dla Alibi, uniwersalne malowania broni Toksyczny dotyk i Odbiorca wraz z ozdobami Globus i Anioł Stróż.

*Ostateczna wersja zawartości oraz daty jej udostępnienia mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą nie być przystępne w dniu premiery. Zawartość może być dostępna osobno w zakupie i/lub jako podarunek/-y według wyłącznego uznania Ubisoft i w dowolnym momencie. Wymagania systemowe w ustaleniach. Przejrzyj wymogi systemowe i szczegóły/ograniczenia artykułu przed zakupem lub po wydaniu gry, przed realizacją zamówienia dokonanego w przedsprzedaży.

WSPÓLNE KORZYŚCI

Gra od początku obsługiwać będzie rozgrywkę i zapisy wspólne dla różnych platform. Zagraj w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, żeby odblokować całą listę 18 operatorów w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, a gracze otrzymają wytworne zestawy kosmetyczne Zjednoczony Front w obu grach.*

* Wymaga grania w obie gry na tym samym koncie Ubisoft. Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Nie można wymienić na gotówkę. Obowiązują warunki i ograniczenia. Odwiedź FAQ: https://ubi.li/Cross-ownership , aby uzyskać szczegółowe informacje.

Oferta w przedsprzedaży

Aby zyskać pakiet Orbitalne zanikanie, zamów grę w przedsprzedaży. Pakiet gromadzi uniform Orion przeznaczony wyłącznie dla Finki i Liona, uniwersalne malowanie broni Odparowanie oraz ozdobę Lądownik.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Back 4 Blood - Edycja Deluxe Xbox One / Xbox Series X
Back 4 Blood - Edycja Deluxe Xbox One / Xbox Series X
Kup teraz 139 258 zł

Oszczędzasz aż 119rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Hot Wheels Unleashed Xbox Series X
Hot Wheels Unleashed Xbox Series X
Kup teraz 169 259 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 35 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły