Archiwum

Cilio Retro

  • Kategoria jajowar
  • Kolor kremowy, czarny, czerwony, stalowy, srebrny
Kup teraz 180 300 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 40%

Barokko.pl

8 opinii

producent Cilio powstała w Niemczech w 1993 roku. Zajmuje się wytwarzaniem akcesorii kuchennych i barowych, przedmiotów ozdobnych, a także zastawy stołowej. Produkty Cilio wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością i ciekawym wzornictwem, ale także używaniem szlachetnych i uniwersalnych materiałów jak drewno, porcelana i stal nierdzewna.

W ofercie producenta systematycznie pojawiają się nowe elementy kolekcji, które za każdym razem są zgodne z obecnymi trendami i zapotrzebowaniem klientów.Czajnik elektryczny w odcieniu czerwonym. Obudowa ze stali rdzoodpornej została pokryta kolorową emalią.

Uchwyt z tworzywa sztucznego nie nagrzewa się od temperatury. Żeby podnieść klapę do wlewania wody, wystarczy wcisnąć przycisk w pokrywce. Należycie wyprofilowany dzióbek zapobiega rozchlapywaniu.właściwości:- Średnica: 15cm.- Wysokość: 24,5cm.- pojemność: 1,7l.- Materiał: tworzywo nienaturalne, stal nierdzewna.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Cilio w Polsce.

nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się w dodatku martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut