Archiwum

Karcher LMO 36-40

  • Kategoria kosiarka elektryczna
  • Szerokość koszenia 46 cm
Kup teraz 1572,28 3117 zł

Oszczędzasz aż 1545rabat 50%

KARCHER

0 opinii

mocna bateryjna kosiarka LMO 36-40 Battery powoduje, że każde koszenie staje się łatwe. Dzięki obfitej szerokości koszenia i pojemnemu koszowi pozwala pracować szybciej bez częstych przerw. System koszenia 2 w 1 umożliwia zbieranie pokosu do pojemnika lub rozprowadzanie go po trawniku jako naturalnego nawozu, wykorzystując wtyczkę do mulczowania.

Ostry stalowy nóż gwarantuje schludnie przystrzyżony trawnik bez nierówności. Wysokość koszenia może byćregulowana na pięciu poziomach. Uchwyt prowadzący można z łatwością zablokować a kąt związać do użytkownika zapewniając odpowiednią pozycję roboczą.

dopełniające cechy: składana kompozycja pozwalająca oszczędzać miejsce przy przechowywaniu, wygodny uchwyt gąbkowy oraz włączniki po obu stronach powiększające wygodę obsługi, wskaźnik napełnienia kosza, klucz bezpieczeństwa chroniący przed nieumyślnym uruchomieniem poprzez dzieci i grzebienie namierzające choćby trawę rosnącą na obrzeżach co zagwarantuje skrupulatne koszenie.

parametry I mocne strony Kosi do samej krawędzi trawnika Grzebienie do trawy automatycznie wyłapują źdźbła rosnące przy krawędziach. System koszenia 2 w 1 w trakcie pracy skoszona trawa jest skutecznie zbierana do kosza.

Funkcja mulczowania: skoszona trawa jest rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz. Ostry stalowy nóż zagwarantuje czyste cięcie bez postrzępionej trawy. Centralna regulacja wysokości koszenia Wysokość koszenia może być regulowana centralnie do jednego z pięciu ustawień Centralna regulacja wysokości koszenia Wysokość koszenia może być dostosowywana centralnie do jednego z pięciu ustawień duży kosz spora pojemność zezwala na rzadsze opróżnianie, zezwalając na pracę bez przerywania konfekcyjny kosz może zostać złożony do niezwykle niewielkich rozmiarów i zajmować niedużo miejsca przy przechowywaniu na urządzeniu Wskaźnik napełnienia Wskaźnik napełnienia kosza sygnalizuje o potrzebie opróżnieni Składany uchwyt prowadzący poręczna kompozycja uchwytu zapewnia oszczędność miejsca przy przechowywaniu użyteczna obsługa Szybkozłącze do nietrudnego mocowania.

Regulacja kąta gwarantuje pionową pozycję pracy Uchwyt piankowy jest bezpieczny i wygodny w czasie pracy. Włączniki po obu stronach wygodną obsługę Włączniki po obu stronach usprawniają obsługę.

Klucz bezpieczeństwa Ochrona dzieci: zabezpieczenia zapobiegają przypadkowemu uruchomieniu kosiarki Platforma bateryjna Kärcher Battery Power 36 V technologia ukazująca na bieżąco aktualny stan baterii: pozostały czas pracy, pozostały czas ładowania, objętość baterii Wytrzymałe i potężne dzięki ogniwom litowo-jonowym Wymienna bateria może być wykorzystywana w innych urządzeniach Kärcher korzystających z platformy bateryjnej Battery Power 36 V Wyposażenie pakiet do mulczowania Ostrze Kosz na skoszona trawę zaimplementowany uchwyt do przenoszenia Wskaźnik napełnienia Dla właściwej konfiguracji urządzenia, niezbędne jest doposażenia go w akumulator i ładowarkę.

Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Dodaj do porównaniaDodaj do ulubionych

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Karcher LMO 36-46
Karcher LMO 36-46
Kup teraz 2005 3437 zł

Oszczędzasz aż 1432,33rabat 42 %

KARCHER

0 opinii

szczegóły
Karcher LMO 18-33
Karcher LMO 18-33
Kup teraz 718 1289 zł

Oszczędzasz aż 571rabat 44 %

karchercenter-ocean

145 opinii

szczegóły
Karcher LMO 18-36
Karcher LMO 18-36
Kup teraz 1061 1908,22 zł

Oszczędzasz aż 847,45rabat 44 %

myjki.com - sklep specjalist.

2381 opinii

szczegóły