Archiwum

Honda GCV 160

  • Kategoria kosiarka spalinowa
Kup teraz 3000
Media Expert

5395 opinii

Układ pozwala wybrać pomiędzy napędem na 2 koła lub na 4 koła, 52 cm, napęd silnikowy, kosiarka 4 w 1, napęd 2 x 4. Napęd 2 x 4 został opatentowany poprzez markę MA.RI.NA. Specjalny podnoszony nóż gwarantuje prawidłowe napełnienie kosza.

Jest to jedyny system, który pozwala użytkownikowi zdecydować za pomocą dwóch dźwigni, czy pracować z napędem na dwa koła, czy z napędem na wszystkie koła. 4-Maxi 52 to 4 warianty koszenia: kosz, wyrzut tylny, wyrzut boczny i mulczowanie.

Korpus stalowy o grubości 2,8 mm, ocynkowane metalowe koła z uszczelnionymi, podwójnymi łożyskami. Specjalny podnoszony nóż zagwarantuje dobre napełnienie kosza. Składany, funkcjonalny uchwyt ze wzmocnieniem i zderzakiem chroniącym podwozie przy uderzeniu w przeszkody.

Dwie mistrzowskie przekładnie z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni podciąga kosiarkę do żądanej wysokości. Wszystkie części zamienne są zawsze dostępne, konserwacja i obsługa jest prosta.

Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w mistrzowskim warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, żeby uniknąć osadów, które ograniczą efektywność silnika i utrudnią uruchomienie....

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut