Archiwum

Honda GCV 200

  • Kategoria kosiarka spalinowa
Kup teraz 2500 4599 zł

Oszczędzasz aż 2099,01rabat 46%

Media Expert

5395 opinii

GRINDER 52 jest specjalnym typem kosiarki przeznaczonym do mulczowania. Ma własny napęd z profesjonalną przekładnią. Korpus stalowy o grubości 3 mm i specjalnej konstrukcji, która zatrzymuje trawę wewnątrz, aż zostanie rozdrobniona nożem mulczującym.

Tak rozdrobniona trawa to naturalny nawóz dla trawnika (bez chemikaliów), a użytkownik nie musi jej już zbierać i kompostować. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki tej kosiarce będziesz pracować szybciej i łatwiej, bez przerw na opróżnienie kosza.

Specjalny podwójny nóż mulczujący GRINDER 52 i niepokaźny wyrzut rozszerzają efekt mulczowania. Dzięki temu trawa jest bardziej rozdrobniona i może być szybciej rozłożona poprzez mikroorganizmy glebowe, które uwalniają elementy odżywcze z rozdrobnionego materiału roślinnego z powrotem do gleby.

Specjalny uchwyt połączony jednolicie z korpusem formuje zderzak chroniący podwozie przed uderzeniami w przeszkody i umożliwiający podniesienie kosiarki. Uchwyt 25x2mm dla udoskonalonej kontroli - obszerniejszy niż w zwykłej kosiarce, co daje pokaźniejszą jakość i trwałość.

Składany uchwyt upraszczający przechowywanie. Koła wyprodukowane z ocynkowanego metalu. Profesjonalna przekładnia z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni unosi kosiarkę do żądanej wysokości.

Wszystkie części zamienne są zawsze przystępne, konserwacja i obsługa jest prosta. Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w profesjonalnym warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, by uniknąć osadów, które ograniczą wydajność silnika i utrudnią uruchomienie....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Honda GCV 160
Honda GCV 160
Kup teraz 2000 3899 zł

Oszczędzasz aż 1899,01rabat 49 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły