Archiwum

Kosiarka spalinowa z napędem MacAllister Honda GCV160 52 cm

  • Kategoria kosiarka spalinowa
Oferta tymczasowo niedostępna

KOSIARKA SPALINOWA ACTIVE 5000 SH niemało osób marzy o efektownym trawniku, który robiłby wrażenie na każdym odwiedzającym. Ale nie każdemu udaje się osiągnąć taki rezultat. Nieprzeciętny efekt można osiągnąć wyłącznie dzięki systematycznej pielęgnacji.

Podstawą działań jest regularne przycinanie zielonej murawy. W tym celu trzeba wyposażyć się w kosiarkę uwydatniającą się nadzwyczajną jakością. Produktem godnym polecenia jest kosiarka spalinowa Active 5000 SH.

Jest to połączenie niezwykłej mocy, efektywności, wytrzymałości, znakomitych rezultatów i wygody stosowania. Kosiarka spalinowa z potężnym silnikiem Zaletą prezentowanej kosiarki spalinowej jest wyjątkowo mocny silnik czterosuwowy Honda GCV170.

zagwarantuje on równą, skuteczną i ekonomiczną pracę. Zaletą sprzętu jest niepodatność na zużycie w okresach wielkiego obciążenia. Dzięki temu właściciel posesji może korzystać z walorów użytkowych towaru poprzez długi czas.

Długie korzystanie z produktu zagwarantuje jeszcze aluminiowy korpus maszyny – szczególnie oporny na procesy korozyjne. Unikatowa jakość cięcia Zaletą określonej kosiarki jest także zapewnienie wyjątkowej jakości cięcia.

w rezultacie zielona murawa jest wypielęgnowana i wygląda szczególnie zdrowo. To powoduje, iż właściciel posesji zapewni swej trawce wszystko, co potrzebne. Kosiarka nie powoduje kłopotów w trakcie wykorzystywania.

Praca wykonywana przy jej udziale jest przyjemna i daje sporo satysfakcji. Czterostopniowa regulacja wysokości koszenia w przypadku tego urządzenia zastosowano czterostopniową regulację wysokości koszenia.

To powoduje, że kosiarka jeszcze lepiej może być przypasowana do własnych potrzeb. Na skutek czego gwarantuje idealne wyniki w postaci wypielęgnowanej zielonej murawy, która zwraca uwagę każdego przybywającego gościa.

Jednobiegowa kosiarka samobieżna Urządzenie Active 5000 SH to jednobiegowa samobieżna kosiarka spalinowa. W tym przypadku szerokość koszenia kształtuje się na poziomie 50cm. Co więcej, sprzęt wyposażono w 60 litrowy kosz na trawę, którego ciężar wynosi 40kg.

poręczna konstrukcja kosza pozwala na jego szybkie opróżnienie bez konieczności ręcznego zdejmowania kosza z uchwytu. Warto podkreślić, iż kosiarka genialnie stanie na wysokości zadania w ogrodach, których powierzchnia posiada się w zakresie od 600 do 1000 metrów kwadratowych.

Filmy:...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut