Archiwum

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy BOSCH BFR634GW1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

  • Kategoria kuchenka mikrofalowa do zabudowy
  • Sterowanie elektroniczne
  • Pojemność 21 l
  • Wysokość 38 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 31 cm
  • Moc 900 W
  • Grill nie
Kup teraz 2092 3899 zł

Oszczędzasz aż 1807,11rabat 46%

Media Expert

5395 opinii

Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFR634GW1 Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFR634GW1 ułatwi pracę w kuchni i pomoże Ci z gotowania uczynić przyjemność. Spora moc 900 W i 5 stopni mocy mikrofali. Inteligentny inwerter sam reguluje zapotrzebowanie na moc w trakcie dłuższej pracy.

samoczynne programy i bogata funkcjonalność sprawiają,nowe urządzenie zupełnie nie kojarzy się z standardowymi rozwiązaniami z połowy ubiegłego stulecia, kiedy to wymyślono pierwsze mikrofale. AutoPilot 7 Koniec z wątpliwościami jak długo podgrzewać danie, zapomnij o zimnych w środku posiłkach i niewłaściwie przygotowanych daniach.

dzisiaj tylko wstawiasz potrawę i wybierasz jedną z 7 pozycji w menu dotyczącej samoczynnych cykli przygotowywania posiłków. Wystarczy, iż znasz gramaturę potrawy i ją wprowadzisz. Mikrofala zajmie się już całą resztą.

Wnętrze ze stali szlachetnej - zawsze czyste wnętrze Brudna mikrofala nie będzie Cię już straszyć w kuchni. Kuchenkę mikrofalową BOSCH BFR634GW1 prosto utrzymać w nienagannej czystości. Sporo z automatycznych programów zakłada zastosowanie naczyń z pokrywką, co jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie albo po prostu sprawia, iż wnętrze w ogóle nie ulega zabrudzeniu.

interesujący pomysł na intuicyjną obsługę Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFR634GW1 ma dla Ciebie pomysł na instynktowną i produktywną obsługę mikrofali za pomocą pierścienia sterującego. Wystarczą nieduże obroty wewnętrznego pierścienia, by uzyskać dowolne właściwości obróbki cieplnej.

Nowocześnie i z łatwością – obsługa sprawia sporo radości. Znowu odzyskasz chęci do przygotowywania posiłków. Gotowanie dosłownie jednym palcem jest realne. Wyświetlacz TFT Prosty i czytelny wyświetlacz TFT w dodatku ułatwi Ci całą konfigurację pracy urządzenia.

Czytelny tekst i przyciski sensoryczne swobodnie przeprowadzą poprzez proces programowania choćby początkującego użytkownika. Wszystko jest dziecinnie proste, a estetyka wykonania przyozdabia kuchnię i zadowala oko.

Szklany front kuchenki pod zabudowę jednolity szklany front to rewelacyjna alternatywa dla wszechobecnej w kuchniach stali nierdzewnej. Nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz jest łatwy w pielęgnacji i jednakowo prosty w utrzymaniu czystości.

Filmy:...

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut