Archiwum

Panasonic NN-GD34HWSUG

  • Kategoria kuchenka mikrofalowa
Oferta tymczasowo niedostępna
efektywność za dotknięciem przycisku

Tryb prędki 30 pozwala prędko i łatwo gotować poprzez 30 sekund bez potrzeby wybierania dodatkowych ustawień. W dodatku funkcja dodawana czasu zwiększa swobodę prac w kuchni. Jeśli czas ustawiony samoczynnie poprzez program gotowania nie wystarcza i wolisz gotować dania dłużej, możesz dodać tyle czasu, ile zechcesz. Na koniec, jeśli chcesz pozbyć się z kuchenki nieprzyjemnych zapachów potraw, możesz użyć funkcji Aqua Clean. Starczy wstawić do kuchenki mikrofalowej filiżankę wody z odrobiną soku z cytryny i nacisnąć przycisk Aqua Clean. Woda w filiżance zacznie się gotować, a wytworzona we wnętrzu kuchenki para zlikwiduje zapachy i wyczyści wnętrze bez konieczności stosowania środków czyszczących.

3 gwiazdki za smaczne i zdrowe posiłki

Kuchenki mikrofalowe producenta Panasonic z technologią inwertorową wyjątkowo ostrożnie traktują cenne komponenty potraw. Bardziej jednorodne w kontraście do tradycyjnych kuchenek dostarczanie energii umożliwia bardziej jednorodne i o około 30% szybsze rozmrażanie potraw. W konsekwencji można zapomnieć o niedogotowanych albo nierozmrożonych miejscach wewnątrz potrawy. Zalety technologii inwertorowej widać najlepiej podczas gotowania. Potrawy są przygotowywane nie tylko szybciej, ale i delikatniej. Pozwala to pełniej zachować smak, ważne składniki odżywcze i zdrowe witaminy. Skutkiem jest smaczna i pożywna kuchnia.

technologia inwertorowa: po prostu lepszy pomysł

1. Dostarczanie energii jest teraz kontrolowane w sposób ciągły. Zezwala na to szybsze i delikatniejsze rozmrażanie i gotowanie potraw.

2. Wydajniejsza konwersja energii i niższy zużycie energii w trybie czuwania obniża koszty energii elektrycznej.

3. Zastosowanie kompaktowej technice inwertorowej pozwala uzyskać pokaźnie większy obszar do gotowania przy takich samych rozmiarach urządzenia.

towar
producent
Kod producenta
NN-GD34HWSUG
EAN
5025232869824
informacje podstawowe
Biały
wymiary Programator Funkcje Przygotowywanie posiłków Moc technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 003 532
22 295 37 27
Opis:
Kontakt:Kontakt telefonicznyInfolinia Panasonic PolskaGodziny pracyponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00Numer kontaktowy:801 003 53222 295 37 27Jeżeli masa wadliwego produktu przekracza 10 kg, kupujący, korzystając z uprawnień wynikających z niniejszej gwarancji i na jej zasadach, może zgłosić prośbę o odebranie towaru wskazując miejsce, w którym artykuł się znajduje. Po uzgodnieniu z Kupującym wadliwy towar zostanieodebrany w godzinach pracy serwisu maksymalnie w ciągu 7 dni poczynając od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu zgłoszenia. W sytuacji naprawy towaru w miejscu stosowania, kupujący zobowiązany jest do zapewnienia miejsca i warunków do naprawy produktu.https://www.panasonic.com/content/dam/Panasonic/pl/pl/static-page/e-Gwarancja%20Panasonic%20od%2025122014.pdf

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Whirlpool MCP346
Whirlpool MCP346
Kup teraz 589 599 zł

Oszczędzasz aż 10,32rabat 2 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły