Archiwum

Apple Macbook Air MGN63Z

  • Kategoria laptop
  • Kod Producenta MGN63Z
  • Przekątna ekranu 13.3 "
  • System operacyjny Mac OS
  • Dysk twardy 256 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Funkcje bluetooth
  • HDMI nie
Kup teraz 4449 6599 zł

Oszczędzasz aż 2150rabat 33%

Empik

Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i efektywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz atrakcyjny ekran Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

M1 - śladowy czip. Znaczna zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wykonany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony posiada CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i dużo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna wydajność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które całkowicie odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma również rdzenie energooszczędne do załatwiania rutynowych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak solidną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż wideo mistrzowskiej jakości.

I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU zachwyca grą. Zachwyca obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać dużo strumieni wideo 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Choćby nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na fachowym poziomie retuszują fotografie, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i całkowicie odmienia Maca, zezwalając użytkownikom bawić się i pracować na mnóstwo nowych sposobów.

Możesz lepiej niż kiedykolwiek dopasowywać się ze światem. Wytwarzać i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej lepszej2.

Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajlepsze w branży funkcje prywatności i niezrównane w swojej klasie zabezpie­czenia. Szybkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają wydajność całego systemu.

w efekcie MacBook Air ekspresowo się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać skuteczniej. A Twoje najmocniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś pięknego. A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Dell Inspiron 3525-6518
Dell Inspiron 3525-6518
Kup teraz 3199 3899 zł

Oszczędzasz aż 700rabat 18 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Toshiba C50-H-11E
Toshiba C50-H-11E
Kup teraz 2699 3699 zł

Oszczędzasz aż 1000rabat 27 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły