Archiwum

Apple Macbook Air MLXW3Z

  • Kategoria laptop
  • Kod Producenta MLXW3Z
  • System operacyjny Mac OS
  • Dysk twardy 256 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
Kup teraz 4549 7499 zł

Oszczędzasz aż 2950rabat 39%

RTV EURO AGD

37910 opinii

laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej zawiera Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i szybkością działania.

To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową sprawność.

Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej sprawności 8-rdzeniowego CPU.

kreować zniewalające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce produktywnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

Wyraźnie widać,zniewala oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

Dzięki wbudowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na notebookie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wyprodukowane. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na dużo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej sprawności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze ukazuje najlepszą wersję Ciebie.

Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących nowoczesne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki czemu filmy...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut