Archiwum

Apple Macbook Air MQD32Z

  • Kategoria laptop
  • Kod Producenta MQD32Z
  • Przekątna ekranu 13.3 "
  • Rozdzielczość 1440 x 900 px
  • System operacyjny Mac OS
  • Dysk twardy 128 GB
  • Procesor Intel Core i5
  • Karta graficzna HD Graphics
  • Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
  • Grubość 1.7 cm
Kup teraz 3599 4068 zł

Oszczędzasz aż 469rabat 12%

OleOle!

29566 opinii

MacBook Air - świeże procesory Intel Core, nowej generacji Do 12 godzin na baterii. Jeśli Ty dasz radę, to on także. 11-calowy MacBook Air działa bez ładowania baterii do 9 godzin, a 13-calowy - nawet 12.

Możesz zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. A kiedy przyjdzie czas na relaks, możesz aż 10 godzin oglądać filmy z iTunes na modelu 13-calowym i poprzez 10 godzin na 11-calowym.

mało tego - wiedząc, iż bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości przez 30 dni, spokojnie wyjedziesz na parę tygodni, a po powrocie, jak gdyby nigdy nic, zajmiesz się przerwaną pracą. Smukły. Lekki.

Mocarny. Gotowy na wszystko. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji, a także procesor graficzny Intel HD Graphics z linii 6 sprostają każdemu zadaniu. Bez względu na to, czy edytujesz zdjęcia, czy oglądasz Internet - wszystko działa niewiarygodnie szybko.

Cała ta potężna technologia kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości 1,72 cm i masie zaledwie 1,08 kg. Potęga komunikacji Dzięki portowi Thunderbolt 2 - dwukrotnie szybszemu aniżeli w poprzedniej generacji - możesz podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display.

Ale jeśli chodzi o komunikację, MacBook Air proponuje jeszcze więcej. Wyekwipowano go w dwa porty USB 3, do których możesz podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie swoje urządzenia z interfejsem USB 2.

starczy wykonać kilka prostych połączeń, by przekształcić MacBooka Air z ultraprzenośnego notebooka w kompletną stację roboczą. Ekran, kamera i mikrofon. Robią wrażenie. Całe dużo wrażeń. Rozmawiaj przez FaceTime ze swego MacBooka Air z użytkownikami iPhone'ów, iPadów, iPodów touch lub komputerów Mac z aplikacją FaceTime.

Co do piksela i co do milimetra - ekran MacBooka Air to arcydzieło jednocześnie inżynierii, jak i wzornictwa. Jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, ale rozdzielczość ma tak dużą, iż nie powstydziłby się jej widocznie większy ekran.

Gdy edytujesz więc fotografie, przygotowujesz prezentację czy oglądasz film, każdy wyświetlany obraz po prostu Cię oszałamia. W kamerze FaceTime HD 720p możesz pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie. Każdy uśmiech wygląda promienniej, nawet z drugiego zakątka świata.

A format panoramiczny powoduje, że wszyscy luźno mieszczą się w kadrze. Dwa mikrofony w MacBooku Air to nieprzeciętne rozwiązanie, gdy chcesz, aby Cię słyszano. Na przykład w trakcie rozmowy przez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia.

Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii 802.11 Wi-Fi w MacBooku Air osiąga dzisiaj niesamowite szybkości. Podłącz się do stacji bazowej 802.11- na przykład stacji AirPort Extreme albo AirPort Time Capsule - i korzystaj z choćby trzykrotnie szybszej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

kanon 802.11ac oznacza także większy zasięg, możesz więc pracować o mnóstwo luźnoj niżeli dotychczas. Niech świeci Każdy może spróbować zaprojektować smukłego i lekkiego notebooka. Chodzi jednak o to, żeby wciąż był to sprzęt w pełni użyteczny.

Dlatego MacBook Air ma pełnowymiarową klawiaturę, a pisanie na nim jest tak wygodne, jak w przypadku komputera stacjonarnego. Dodatkowo klawiatura jest podświetlana, można więc komfortowo pisać w słabym oświetleniu.

zaimplementowany czujka reaguje na zmiany natężenia światła i samoczynnie dopasowuje właściwości klawiatury i ekranu, gwarantując ich adekwatne oświetlenie w każdych warunkach. Najkorzystniejszy sposób na Multi_touch technologia Multi-Touch zadomowiła się w większości artykułów Apple.

To zwyczajnie najdoskonalszy i najistotniej osobisty sposób obsługi maszyn. W przypadku notebooka do interakcji Multi-Touch najlepiej pasuje gładzik. Na przykład gładzik MacBooka Air. Pokaźny, szklany gładzik nie ma przycisku.

Sam jest przyciskiem. A świeże gesty Multi-Touch rozpoznawane poprzez system OS X czynią pracę z MacBookiem Air jeszcze bardziej instynktowną i bliższą fizycznej rzeczywistości. Nieprzeciętne aplikacje w komplecie Każdy nowy Mac ma iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote.

Od razu możesz więc zacząć z nim twórczo i sprawnie pracować. Aplikacje pozostały zaktualizowane, żeby pasowały do spektakularnego interfejsu OS X Yosemite. Dostajeszdoskonałe aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia videorozmów FaceTime.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut