Archiwum

Bosch KGN36ML

 • Kategoria lodówka
 • Kolor srebrny
 • Wysokość 186 cm
 • Szerokość 60 cm
 • Głębokość 66 cm
 • Klasa energetyczna C++
 • Pojemność chłodziarki netto 237 l
 • Pojemność zamrażarki netto 87 l
 • Ilość agregatów 1
 • Poziom hałasu 39 dB
 • Sterowanie elektroniczne
 • Roczne zużycie energii 260 kWh/rok
Kup teraz 2399 2599 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 8%

Neonet.pl

Bosch KGN36MLEA Gdy brakuje czasu na codzienne zakupy, w Twojej chłodziarko-zamrażarce muszą się bez trudu zmieścić przywożone raz w tygodniu obszerne zapasy. Powinny też zachować prawidłową kondycję i świeżość dopóki to realne.

Serie | 4 z szufladą VitaFresh spełnia te wymagania, oferując adekwatne miejsce na owoce i warzywa. Tu żywność pozostanie świeża ewidentnie dłużej – dzięki regulacji poziomu wilgotności. Pozostałe cechy ustawisz i odczytasz na użytecznym wyświetlaczu LED.

Najważniejsze atrybuty urządzenia Definitywny koniec z rozmrażaniem. Dłuższe przechowywanie świeżej żywności. Urządzenia z klasą wydajności energetycznej A++ są niezwykle oszczędne. Zmniejsza temperaturę w chłodziarce przy wkładaniu nowych produktów.

zmniejsza temperaturę w zamrażarce przy wkładaniu nowych produktów. Można je bezpiecznie wysuwać choćby przy pełnym obciążeniu. Idealny chłód na każdym poziomie. FreshSense: perfekcyjne warunki przechowywania Dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywność zachowuje nadzwyczajną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale pilnują lub regulują temperaturę na zewnątrz oraz w środku chłodziarki i zamrażarki.

w rezultacie temperatura w środku chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. FreshSense: nieprzeciętne warunki przechowywania Dzięki adekwatnym warunkom przechowywania żywność zachowuje nadzwyczajną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura w środku chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale obserwują albo regulują temperaturę na zewnątrz, a także wewnątrz chłodziarki i zamrażarki.

na skutek czego temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być niezwykle uciążliwe i czasochłonne.

Dzięki naszym nowym chłodziarkom z funkcją NoFrost, można na prawidłowe skreślić tę czynność ze swojej listy zadań. W przeciwieństwie do klasycznych sprzętów, w chłodziarce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który automatycznie się rozmraża.

Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie. Dzięki temu, funkcja NoFrost nie tylko zapobiega powstawaniu lodu,również usuwa potrzebę ręcznego rozmrażania.

NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być bardzo uciążliwe i czasochłonne. Dzięki naszym nowym chłodziarkom z funkcją NoFrost, można na korzystne skreślić tę czynność ze swej listy zadań.

W przeciwieństwie do klasycznych urządzeń, w chłodziarce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który automatycznie się rozmraża. Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie.

dzięki temu, funkcja NoFrost nie tylko uniemożliwia powstawaniu lodu,ponadto likwiduje potrzebę ręcznego rozmrażania. VitaFresh - przedłużona świeżość Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty. System VitaFresh wytwarza świetne warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości dostosowania adekwatnego poziomu wilgotności.

Dwie różne strefy: na górze sucha o niskiej, dostosowywanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb. Znaczna, dolna szuflada została specjalnie przystosowana dla owoców i warzyw.

Wilgotność we wnętrzu szuflady można regulować, dzięki temu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i korzystną kondycję. VitaFresh - przedłużona świeżość Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty.

System VitaFresh buduje rewelacyjne warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości dopasowania optymalnego poziomu wilgotności. Dwie przeróżne strefy: na górze sucha o niskiej, dostosowywanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb.

spora, dolna szuflada została specjalnie przystosowana dla owoców i warzyw. Wilgotność we wnętrzu szuflady można regulować, dzięki temu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i korzystną kondycję.

MultiAirflow – nieprzeciętny chłód na każdym poziomie Nierównomierne chłodzenie w zamrażarce może mieć pokaźny wpływ na smak i trwałość przechowywanych produktów. Nasz system MultiAirflow, wspomagany wentylatorem, zapewnia delikatne, równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza na wszelkich stopniach, w strefach schładzania i zamrażania.

Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. Ciesz się świeżością przez cały czas. MultiAirflow – perfekcyjny chłód na k

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Whirlpool W7831T
Whirlpool W7831T
Kup teraz 1899 3190 zł

Oszczędzasz aż 1291rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Klarstein Garfield XXL
Klarstein Garfield XXL
Kup teraz 1190 2060 zł

Oszczędzasz aż 870rabat 42 %

Klarstein.pl szczegóły
Amica FK3556.4
Amica FK3556.4
Kup teraz 1699 2799 zł

Oszczędzasz aż 1100rabat 39 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Klarstein Manhattan
Klarstein Manhattan
Kup teraz 460 750 zł

Oszczędzasz aż 290rabat 39 %

Klarstein.pl szczegóły
Klarstein PopLife
Klarstein PopLife
Kup teraz 920 1610 zł

Oszczędzasz aż 690rabat 43 %

electronic-star

33 opinii

szczegóły
Klarstein Cool Vibe
Klarstein Cool Vibe
Kup teraz 640 1150 zł

Oszczędzasz aż 510rabat 44 %

electronic-star

33 opinii

szczegóły