Archiwum

Bosch KGN39VL

  • Kategoria lodówka
Kup teraz 2099 3749 zł

Oszczędzasz aż 1650rabat 44%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Bosch KGN39VLEA Gdy brakuje czasu na codzienne zakupy, w Twojej chłodziarko-zamrażarce muszą się bez trudu zmieścić przywożone raz w tygodniu pokaźne zapasy. Powinny również zachować dobrą kondycję i świeżość dopóki to osiągalne.

Serie | 4 z szufladą VitaFresh spełnia te oczekiwania, proponując odpowiednie miejsce na owoce i warzywa. Tu żywność pozostanie świeża zdecydowanie dłużej – dzięki regulacji poziomu wilgotności. Pozostałe atrybuty ustawisz i odczytasz na poręcznym wyświetlaczu LED.

Najważniejsze właściwości urządzenia Definitywny koniec z rozmrażaniem. Dłuższe przechowywanie świeżej żywności. Urządzenia z klasą wydajności energetycznej A++ są bardzo oszczędne. Ogranicza temperaturę w chłodziarce przy wkładaniu nowych produktów.

zniża temperaturę w zamrażarce przy wkładaniu nowych produktów. Można je bezpiecznie wysuwać nawet przy pełnym obciążeniu. Komory zamrażarek z wyjmowanymi szklanymi półkami i przejrzystymi szufladami.

wygodna regulacja z górnym panelem kontrolnym. Wyśmienity chłód na każdym poziomie. FreshSense: nieprzeciętne warunki przechowywania Dzięki stosownym warunkom przechowywania żywność zachowuje nieprzeciętną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura w środku chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale nadzorują albo regulują temperaturę na zewnątrz, a także wewnątrz chłodziarki i zamrażarki.

na skutek czego temperatura we wnętrzu chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. FreshSense: doskonałe warunki przechowywania Dzięki adekwatnym warunkom przechowywania żywność zachowuje idealną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura w środku chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale obserwują albo regulują temperaturę na zewnątrz i w środku chłodziarki i zamrażarki.

w rezultacie temperatura w środku chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być niezwykle uciążliwe i czasochłonne.

Dzięki naszym nowym chłodziarkom z funkcją NoFrost, można na korzystne skreślić tę czynność ze swojej listy zadań. W przeciwieństwie do klasycznych urządzeń, w chłodziarce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który automatycznie się rozmraża.

Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie. Dzięki temu, funkcja NoFrost nie tylko zapobiega powstawaniu lodu,w dodatku eliminuje potrzebę ręcznego rozmrażania.

NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być nad wyraz uciążliwe i czasochłonne. Dzięki naszym nowym chłodziarkom z funkcją NoFrost, można na korzystne skreślić tę czynność ze swej listy zadań.

W przeciwieństwie do klasycznych urządzeń, w chłodziarce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który automatycznie się rozmraża. Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie.

dzięki temu, funkcja NoFrost nie tylko uniemożliwia powstawaniu lodu,ponadto usuwa potrzebę ręcznego rozmrażania. VitaFresh - przedłużona świeżość Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty. System VitaFresh formuje rewelacyjne warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości dopasowania trafnego poziomu wilgotności.

Dwie przeróżne strefy: na górze sucha o niskiej, regulowanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb. Duża, dolna szuflada została specjalnie przypasowana dla owoców i warzyw.

Wilgotność we wnętrzu szuflady można regulować, dzięki czemu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i dobrą kondycję. VitaFresh - przedłużona świeżość Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty.

System VitaFresh wytwarza perfekcyjne warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości dopasowania trafnego poziomu wilgotności. Dwie zróżnicowane strefy: na górze sucha o niskiej, dostosowywanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb.

znaczna, dolna szuflada została specjalnie przypasowana dla owoców i warzyw. Wilgotność wewnątrz szuflady można regulować, dzięki czemu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i prawidłową kondycję.

VarioZone - pełna rozciągliwość Możesz bez trudu wyjąć wszystkie, znajdujące się w zamrażarce, półki ze szkła hartowanego, aby uzyskać obszerniejszą przestrzeń - do przechowania, na przykład, wielopoziomowego tortu lub całego indyka.

pokaźne porcje, takie jak pizza dla całej rodziny, mogą być bezproblemowo układane na szklanych powierzchniach. VarioZone - pełna rozciągliwość Możesz bez trudu wyjąć wszystkie

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Klarstein PopLife
Klarstein PopLife
Kup teraz 960 1610 zł

Oszczędzasz aż 650rabat 40 %

electronic-star

33 opinii

szczegóły
Klarstein MKS-11
Klarstein MKS-11
Kup teraz 440 740 zł

Oszczędzasz aż 300rabat 41 %

electronic-star

33 opinii

szczegóły
Klarstein Height Cool
Klarstein Height Cool
Kup teraz 1610 3050 zł

Oszczędzasz aż 1440rabat 47 %

electronic-star

33 opinii

szczegóły
Amica FK3556.4
Amica FK3556.4
Kup teraz 1649 2999 zł

Oszczędzasz aż 1350rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły