Archiwum

Concept LA7383

  • Kategoria lodówka
  • Kolor czarny
Kup teraz 2219 3144 zł

Oszczędzasz aż 925rabat 29%

Mall.pl

82830 opinii

Total NO FROST Działanie NO FROST przyspiesza cykl zamrażania żywności, tym samym przyczyniając się do utrzymania wartości odżywczych, a także pozwala zaoszczędzić energię. Funkcja TOTAL NO FROST uniemożliwia powstawaniu szronu nie tylko w zamrażarce, lecz też w lodówce.

LED oświetlenie Oświetlenie LED pozwala posiadać kontrolę nad jedzeniem o każdej porze dnia. Ten rodzaj oświetlenia jest energooszczędny oraz o mnóstwo bardziej delikatny dla oczu i przyjazny dla żywności, która przy każdym kontakcie ze światłem dziennym traci swoje wartości.

nadaje się perfekcyjnie - 90° żeby wyjąć szuflady z lodówki i zamrażarki starczy otworzyć drzwi do 90 poziomów. Dzięki temu lodówka pasuje do wąskich pomieszczeń lub może zostać umieszczona w rogu. Power COOL Służy do szybkiego chłodzenia żywności.

Jest to przydatna funkcja gdy lodówka pozostaje otwarta poprzez długi czas, na przykład, w trakcie wypakowywania obszernych zakupów. Power FREEZE Przyspiesza zamrażanie nowo włożonej żywności do zamrażarki. Gdy zamrażarka jest otwarta, chroni przechowywaną żywność przed rozmrażaniem.

genialne rozmiary LA7383wh to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego kto marzy o lodówce side-by-side, ale ma małą kuchnię. To pierwsza lodówka o szerokości 83 cm. Głębokość wynosi tylko 64 cm, a mimo to zapewni niemało miejsca do przechowywania.

objętość 436 l Jedną z głównych zalet lodówek Side aby Side jest ich znaczna pojemność. LA7383wh proponuje 436 l przestrzeni do przechowywania, która ucieszy dużą rodzinę. Korzystnie zaaranżowany układ wewnątrz lodówki LA7383wh oferuje poręczny układ wnętrza dla maksymalnej orientacji i łatwości użytkowania.

W prawym skrzydle lodówki znajduje się sekcja chłodząca wyposażona w szklane półki, szuflady i schowki na drzwiach. Taki sam układ znajduje się ponadto w zamrażarce po lewej stronie urządzenia. Szklany design luksusowy wygląd lodówki eksponuje białe szkło, które demonstruje się wyjątkowo elegancko.

Jeśli dodamy do kuchni urządzenia z linii Black & White wszyscy goście docenią twoje wspaniałe wyczucie stylu....

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut