Archiwum

Maszynka do mięsa BOSCH MFW3X10B

  • Kategoria maszynka do mielenia
  • Wydajność 2.5 kg/min
  • Moc maksymalna 2000 W
  • Kolor czarny, biały
Kup teraz 389 699 zł

Oszczędzasz aż 310rabat 44%

Media Expert

5395 opinii

Łatwe i prędkie przetwarzanie Maszynka do mielenia firmy BOSCH z linii CompactPower to znaczna moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości pokrywa nieskomplikowane użytkowanie oraz przechowywanie urządzenia.

Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swoich gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Wysoka moc 2000 W i wielka komora mielenia 8 cm nieprzeciętny efekt. Teraz mielenie komponentów to żaden problem.

Maszynka mieli aż do 2,5 kg na minutę co zagwarantuje bezproblemową pracę urządzenia, a znaczny otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum. Prędki i wspaniały efekt za każdym razem gwarantowany.

Szatkownica z 4 bębnami Sita o różnej grubości (2,7 i 4 i 8 mm) i nożyk zostały wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki czemu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest zasadniczo dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

dodatkowo nożyk jest dwustronny co zagwarantuje mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie. Szatkownica z 4 bębnami zmienia maszynkę do mielenia w urządzenie wielofunkcyjne. Momentalnie i łatwo pokroisz warzywa w niewiele znaczące i grube wiórki lub plastry a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane.

Bębny stworzone ze stali nierdzewnej zapewniają naturalny smak przygotowanej potrawy i są łatwe do czyszczenia. Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska zezwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko.

Dzięki niej możesz także na przykład wypełniać potrawy farszem. Funkcja rewers Funkcja rewers zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki niej można bezproblemowo cofnąć obrót maszynki i usunąć twardy komponent np.

chrząstkę, która utrudnia mielenie. Schowek Zintegrowany z obudową schowek na sitka gwarantuje, iż masz je za każdym razem pod ręką i nigdy się nie zgubią. Ponadto schowek na przewód umożliwia wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, aby podłączyć go do kontaktu.

Reszta zostaje w schowku, dzięki czemu unikamy zbędnej plątaniny kabli. Drugą wyraźną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia. Odporność i wyszukany design Od ponad stu lat firma BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i bezawaryjności, a nasi konstruktorzy dbają o unikatową funkcjonalność sprzętów i dopracowują do perfekcji każdy szczegół.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i wytwarzane z wysokiej jakości materiałów. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie podczas pracy i uniemożliwiają jego przesuwaniu co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

UCHWYT praktyczny uchwyt zintegrowany z obudową upraszcza przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz swobodnie i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie. Młynek żarnowy Wysokiej jakości młynek żarnowy zmieli starannie ziarna kawy na ulubioną grubość, a także różnorodne nasiona, orzech...

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Maestro MASZYNKA DO MIELENIA MR-852
Maestro MASZYNKA DO MIELENIA MR-852
Kup teraz 202,24 249 zł

Oszczędzasz aż 47rabat 19 %

Empik szczegóły
Viva Collection Maszynka do mięsa
Viva Collection Maszynka do mięsa
Kup teraz 341 589 zł

Oszczędzasz aż 248rabat 42 %

Philips

14 opinii

szczegóły
Maszynka do mięsa ELDOM M200 Nitt
Maszynka do mięsa ELDOM M200 Nitt
Kup teraz 160 259 zł

Oszczędzasz aż 99,01rabat 38 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły