Archiwum

Braun Series 5 - HC 5050 - Strzyżarka, 3 - 35 mm

  • Kategoria maszynka i trymer
  • Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe
  • Czas ładowania 8 h
  • Czas pracy bezprzewodowej 40 min
  • Maksymalna długość 35 mm
  • Minimalna długość 3 mm
  • Rodzaj maszynka do strzyżenia
Oferta tymczasowo niedostępna

Maszynka do strzyżenia włosów Braun HC5050. Nietępiące się ostrza zapewniające znakomite strzyżenie. Mocne strony: Specjalna nasadka zapewnia 8 skrupulatnych ustawień długości. Dostosowywana nasadka prowadząca pozwala stworzyć pożądaną fryzurę.

Nasadka obejmuje zakres 3-24 mm. System Memory SafetyLock nadzwyczajny rezultat za każdym razem. System Memory SafetyLock inteligentnie blokuje urządzenie, zapamiętując ostatnio zaimplementowane ustawienie długości choćby w sytuacji fotografie nasadki.

Ultraostre nożyki zapewniają precyzję przycinania. Ostrza maszynki do strzyżenia włosów Braun zostały zaprojektowane pod kątem zachowania ostrości poprzez długi czas. Zyskujesz poprzez to atut precyzji, którego Ci trzeba, by stworzyć pożądany przez siebie styl.

W pełni pasuje do mycia. Maszynka do strzyżenia włosów Braun w pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia jej czyszczenie. Atrybuty: System podwójnych baterii. Opracowany z myślą o wykorzystywaniu przy zasilaniu sieciowym albo bezprzewodowo.

Maszynka do strzyżenia włosów Braun jest zasilana poprzez system podwójnych baterii. Dwie baterie Ni-MH osiągają pełne naładowanie po 8 godzinach, co zapewnia 40 minut bezprzewodowej pracy. Do używania non stop po prostu skorzystaj z trybu sieciowego.

Wskaźnik ładowania LED Kontrolka LED wskazuje, kiedy urządzenie ładuje się oraz kiedy jest w pełni naładowane. Automatyczna regulacja napięcia w przeróżnych lokalizacjach na całym świecie. Maszynka do strzyżenia włosów Braun automatycznie dopasowuje się do dowolnego napięcia w zakresie od 100 V do 240 V.

Czyni to z niej doskonałego towarzysza podróży....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut