Archiwum

Trymer wielofunkcyjny Braun MGK 3242

  • Kategoria maszynka i trymer
  • Maksymalna długość 2.1 mm
  • Minimalna długość 0.5 mm
  • Rodzaj trymer
Oferta tymczasowo niedostępna

Trymer BRAUN MGK3242 Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3242 – urządzenie 7-w-1 do zarostu i ciała. Uniwersalny trymer na mokro i na sucho z ładowarką o unikatowej sprawności cięcia w porównaniu z poprzednimi generacjami trymerów do zarostu Braun Trymer męski do brody, twarzy i włosów 7-w-1.

W zestawie 1 maszynka do golenia Gillette Fusion5 ProGlide zapewniająca gładkie golenie bezusterkowe ostrza i 13 ustawień długości dla zapewnienia maksymalnej precyzji podczas stylizacji Akumulator Ni-MH umożliwiający 80 minut pracy po 8 godzinach ładowania Zaprojektowana i skonstruowana w Niemczech przez firmę Braun Nietępiące się ostrza Ten trymer do zarostu Braun z bezusterkowymi ostrzami, które z łatwością tną długie i grube włosy bez uczucia ciągnięcia i szarpania, jest szybszy, ostrzejszy i bardziej efektywny¹.

Trymer 7-w-1 do brody, przycinania zarostu na twarzy i do włosów w komplecie z maszynką Gillette Fusion5 ProGlide zapewniającą gładkie golenie. Zaznaczanie konturów i dokładne przycinanie Kształtuj dokładne brzegi i kontury dzięki głowicy trymera do zarostu.

Użyj głowicy skrupulatnego trymera, aby przycinać włosy na wyjątkowo niewielkich obszarach. Starannie przycinaj włosy do żądanej długości, od 0,5 do 21 mm, za pomocą dwóch dwufunkcyjnych dostosowywanych nasadek.

Maszynka do golenia Gillette SkinGuard Gładkie golenie szyi, policzków i twarzy dzięki maszynce do golenia Gillette SkinGuard, która została przetestowana klinicznie pod kątem skóry wrażliwej. Zestaw braun to najkorzystniejszy komplet do typu „wszystko w jednym", pomagający wykonać 7 zadań przy użyciu 1 urządzenia.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
BT 3421 Trymer BRAUN
BT 3421 Trymer BRAUN
Kup teraz 180 299 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Strzyżarka BABYLISS SC758E
Strzyżarka BABYLISS SC758E
Kup teraz 199 229 zł

Oszczędzasz aż 30rabat 13 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły