Archiwum

Mikser CAMRY CR 4213

  • Kategoria mikser
  • Moc 300 W
  • Kolor stalowy, biały, srebrny
Kup teraz 142 180 zł

Oszczędzasz aż 38rabat 21%

Sferis.pl

Mikser z misą Camry CR 4213 idealny dla wymagających poręczny mikser kuchenny Camry CR 4213 o mocy 600 W. Potrzebny dla każdej osoby, która piecze ciasta i ciasteczka. Zezwala na wykorzystanie 5 najróżniejszych szybkości, w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy.

dzięki temu nadaje się równocześnie do mieszania mąki z innymi składnikami, jak i do ubijania jajek, kremów, bitej śmietany. W razie zapotrzebowania możnazastosować funkcji Turbo. Robot jest ergonomiczny i wytrzymały, dzięki temu można go używać przez długi okres czasu bez ryzyka awarii.

Obrotowa misa z napędem nie wymaga od użytkownika trzymania robota w ręku, co że robot jest wygodniejszy od standardowych modeli. Prędkość w kuchni podstawą zadowolenia twoich głodomorów Spędzasz długie godziny w kuchni przygotowując przysmaki dla całej rodziny? Jesteś zdania, iż na spotkania z przyjaciółmi należy przygotowywać jedynie domowe jedzenie? A może szukasz wygodnego urządzenia, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas w weekendowe poranki w trakcie przygotowywania smakołyków dla najmłodszych? Mikser z misą CAMRY CR 4213 to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu!

usprawnia przygotowywanie ciast i ciasteczek,ponadto półproduktów do innych potraw! Wysoka jakość wykonania Trzeba przyznać, że domowe wypieki są o mnóstwo zdrowsze niżeli te ze sklepu i nie ma nic przyjemniejszego niżeli zapach pieczonego ciasta roznoszący się po całym mieszkaniu!

Do jego przygotowania potrzeba nam najczęściej wielkiej ilości naczyń i sztućców, lecz można sobie ułatwić przygotowywanie ulubionych ciast i ciasteczek! Oferowany poprzez nas mikser Camry CR 4213 to urządzenie, które będzie dobrze prezentować się w każdej kuchni.

Biała , a także mieszadła i trzepaki ze stali nierdzewnej są też łatwe w utrzymaniu czystości. Obudowę starczy przetrzeć wilgotną szmatką, a następnie wytrzeć do sucha. Mieszadła można myć w wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń.

To, iż w komplecie są dwa typy mieszadeł ułatwi nie tylko ubijanie piany na bezy, lecz i pomoże zagnieść kruche ciasto! Mikser pozwala na pracę przy wykorzystaniu aż pięciu przeróżnych szybkości, dzięki temu można zastosować go do ubijania kremów, piany z białek lub bitej śmietany,także do mieszania suchych części koniecznych na przykład do przygotowania chleba.

Inteligentne rozwiązania Decydując się na zakup nowego sprzętu do kuchni, zwracamy uwagę na jakość jego wykonania,dodatkowo oferowane rozwiązania. Urządzenie, które pozwoli zminimalizować liczba sprzętów to podstawa, jeśli chcemy zaoszczędzić trochę przestrzeni kuchennej i miejsca na blacie!

Nasz mikser Camry CR 4213 wyekwipowany jest w stojak z misą obrotową, co wyraźnie wznosi komfort i wygodę pracy. Starczy umieścić mikser na podstawie tak, by zatrzasnął się w swoim miejscu. Przycisk podnoszenia i opuszczania miksera usprawnia jego odchylanie, kiedy dodajemy kolejne elementy.

dzięki temu nie zabrudzimy przestrzeni wokół miksera albo samego urządzenia i łatwo będziemy kontrolować liczba dodawanych pro...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Bosch ErgoMixx MFQ364V6 z systemem próżniowym
Bosch ErgoMixx MFQ364V6 z systemem próżniowym
Kup teraz 259 429 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły