Archiwum

Panasonic SC-UA30

  • Kategoria wieża
Kup teraz 449 758 zł

Oszczędzasz aż 309rabat 41%

OleOle!

29739 opinii

Rewolucja w muzyceSystem URBAN AUDIO łączy w sobie atrakcyjną stylistykę i zniewalający dźwięk. Pozostał zaprojektowany od nowa i rozbudowany o szereg funkcji, by sięgnąć ideału. Czas poczuć falę emocji przy każdej nucie oraz wynieść muzykę w swoim życiu na zupełnie nowy poziom - dla siebie i bliskich.

Jedyne w swoim rodzaju niezapomniane doświadczenie muzyczne — URBAN AUDIO wprowadzi do Twojego życia świeże, bogate doznania. Muzyka unosi się w powietrzuPrzestrzenny dźwięk wypełniający , a także funkcja Bluetooth Audio LinkSystem UA30 zapewnia stanowczo obszerne pole dźwiękowe i mocny bas.

Wypełnia pomieszczenie dźwiękiem przestrzennym w zakresie 180°, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Dopełniającą zaletą jest łączność za pośrednictwem technologii Bluetooth, dzięki której można odtwarzać imponująco energiczny dźwięk podczas oglądania teledysków, sportu albo dowolnego innego programu na telewizorze marki Panasonic.

Pilotem od telewizora można choćby regulować poziom głośności. Dom zadrży w posadach - AIRQUAKE BASSWyjątkowy system Bass Reflex w dodatku wzmacnia głęboki bas potrzebny do rozruszania niesamowitej imprezy.

Dźwięk wydobywa się przez dwa otwory bez utraty rezonansu dźwięków wydobywających się z głośnika niskotonowego. Wzmacnia to w dodatku basy i przekłada się na stanowczo silne doznania. Postaw na mobilność - jednolita konstrukcja usprawnia transportKompaktowa, jednolita konstrukcja wyposażona jest w uchwyty boczne, które usprawniają transport urządzenia.

dzięki czemu możesz słuchać swej ulubionej muzyki praktycznie wszędzie - nawet pod gołym niebem, na patio albo w garażu. Gdy poczujesz chęć, po prostu chwyć swój system UA30 i ruszaj imprezować z rodziną i przyjaciółmi!

Nadaj swojemu życiu więcej kolorów - Niebieska listwa świetlnaCentralna niebieska listwa świetlna LED nadaje wnętrzom wyjątkowej atmosfery. Dzięki niej każda impreza będzie zupełnie unikatowa. Imprezowanie bez końca - Aplikacja Panasonic MAX JukeAplikacja Panasonic MAX Juke ułatwia transmisję strumieniową muzyki do systemu UA30 z dowolnego smartfona - Twojego albo Twoich znajomych.

Wśród dostępnych funkcji można znaleźć wybór zamówień i odtwarzanie mieszane. Poziom głośności i ustawienia korektora można kontrolować za pośrednictwem smartfona, co pozwala na luźne słuchanie muzyki.

Funkcja zamówień do szafy grającej umożliwia również odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci USB. Śpiewaj do utraty tchuSystem UA30 pozwala urządzić w domu karaoke. Dwa gniazda mikrofonowe pozwalają na podłączenie dwóch mikrofonów i śpiewanie w duetach ze znajomymi.

Szereg funkcji, takich jak usuwanie wokalu, Kontrola tonacji, Kontrola tempa*, Kontrola poziomu BGM i Korektor mikrofonu, ułatwia śpiewanie. Funkcja Echo pozwala uzyskać genialne efekty śpiewu przy karaoke.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Panasonic SC-PM250
Panasonic SC-PM250
Kup teraz 329 429 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 23 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły