Archiwum

Sony CMT-SBT100

  • Kategoria wieża
  • Moc głośników RMS 50 W
  • Rodzaje odtwarzanych płyt CD
  • Ilość głośników 2
Kup teraz 799
Media Expert

5127 opinii

Bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie nagrań, odtwarzanie płyt CD, odbiór radia DAB — wszystko w wysokiej jakości
\n
Koniec z plączącymi się kablami: Łącze Bluetooth® pozwala na bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki ze smartfonów, notebooków i innych maszyn.
\nWysoka jakość przy strumieniowej transmisji przez łącze Bluetooth®: Zgodność z kodekami AAC i apt-X pozwala na uzyskanie udoskonalonej jakości dźwięku niż przy typowej transmisji przez łącze Bluetooth®.
\nŁączenie jednym dotknięciem dzięki NFC: Przyłóż do zestawu smartfon albo tablet z technologią NFC, a natychmiast usłyszysz bogaty, czysty dźwięk ulubionych nagrań.
\nWyrazisty bas dzięki systemowi Bass Boost: Funkcja Bass Boost gwarantuje pokaźniejszy, pełniejszy dźwięk przy słuchaniu różnorodnych gatunków muzyki, od klasycznego funku po dubstep.
\nWygląd godny brzmienia: Proste, wytworne wzornictwo będzie wytwornym dodatkiem do każdego pomieszczenia.
\nDruga młodość płyt CD: wbudowany odtwarzacz CD współpracuje z nośnikami CD, CD-R i CD-RW i umożliwia zastosowanie funkcji odtwarzania losowego/wielokrotnego i programowania.
\nOdbiór radia DAB/DAB+: Cyfrowy radioodbiornik z pamięcią 20 stacji pozwala na prędki i przystępny dostęp do mnóstwa stacji radiowych DAB i DAB+.
\nW pełni zastosowane możliwości odtwarzacza mp3: Gniazdo wejścia audio pozwala na podłączenie cyfrowego odtwarzacza muzycznego (przewód należy nabyć oddzielnie) i słuchanie utworów mp3 w jakości hi-fi.
\n

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Panasonic SC-PM250
Panasonic SC-PM250
Kup teraz 315 529 zł

Oszczędzasz aż 214,01rabat 40 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
Auna MCD-82
Auna MCD-82
Kup teraz 300 480 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 38 %

electronic-star

33 opinii

szczegóły