Archiwum

Młotowiertarka BOSCH GBH 180-LI + DARMOWY TRANSPORT!

  • Kategoria młotowiertarka
  • Typ akumulatora Li-Ion
Oferta tymczasowo niedostępna

Młotkowiertarka akumulatorowa Bosch GBH 180 Li ECAkumulatorowa młotkowiertarka z udarem pneumatycznym u uchwytem SDS-Plus Bosch GBH 180 Li EC. Urządzenie zasilane jest akumulatorem z linii 18V Professional dzięki temu rozwiązaniu można wykorzystać dowolny akumulator Bosch 18V Professional cały system; wszystkie urządzenia z tego systemu są ze sobą kompatybilne.

usprawnia to bezspornie prace i zezwala na dokupienie kolejnych urządzeń, które będzie można naładować za pomocą jednaj ładowarki i zasilać jednym akumulatorem.Najnowsza młotkowiertarka GBH 180 Li EC wyposażona została w bezszczotkowy silnik z kolekcji BRUSHLESS Motor do pracy pod największym obciążeniem w nieprzystępnych warunkach.

Urządzenie dorównuje mocą młotkowiertarką sieciowym w klasie 2 kg. Pozwala na wiercenie otworów w betonie do 20 mm (zakres trafny to 6-16 mm)zastosowanie akumulatorów itowo-jonowych 18V / 4,0Ah linia PREMIUM BOSCH pozwala na bardzo długi czas eksploatacji bez zapotrzebowania częstego ładowania akumulatorów.

Akumulatory nie mające efektu pamięci i efektu samorozładowaniaoraz są niezwykle niepodatne na niskie temperatury. Ich budowa z obudową CoolPack broni przed przegrzaniem co wydłuża stanowczo żywotność a wbudowany wskaźnik naładowania pozwala w nieskomplikowany sposób zorientować się jaki jest ich poziom naładowania przed przystąpieniem do pracy.Na wyposażeniu poza dwoma akumulatorami GBA 18 V; 4,0 Ah znajdziemy szybką ładowarkę GAL 18V-40 Professional, która w przeciągu ok 40 min ładuje akumulator i wyłącza się automatycznie gdy akumulator zostanie naładowany, zapobiegając przegrzaniu jednocześnie akumulatora jak i samej ładowarki, na dodatek kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyekwipowana we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatoraGBH 180 Li EC posiada możliwość zablokowania obrotów - funkcja kucia, dzięki której można wykonać prace dłutujące w betonie, cegle, kamieniu oraz drewnie.

Urządzenie posiada system Vario-Lock możliwość ustawienia dłuta w dowolnym położeniu (36 przeróżnych pozycji)W celu zabezpieczenia użytkownika urządzenie posiada mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe, które działa w sytuacji zakleszczenia wiertła chroniąc urządzenie i operatora.Młoktowiertarka ma możliwość zmiany kierunku obrotów prawo lewo bez utraty mocy.

Pozwala to na wkręcanie i wykręcanie śrub.dodatkowo w trakcie wiercenia w stali, a także drewnie jest możliwość całkowitego wyłączenia udaru jeśli jest taka potrzeba. Tę funkcję nieraz wykorzystuje się w trakcie wiercenia bezudarowymi koronkami diamentowymi.

Udar może zniszczyć kruchy diament dlatego trzeba wiercić nimi bez udaru co jest możliwe urządzeniem Bosch GBH 180 Li EC.Rękojeść dodatkowa ma możliwość dowolnego ustawienie i posiada miękkie pokrycie, które produktywnie tłumi drgania i nie przenosi ich na operatora.

Urządzenie ma diodę Led Light od oświetlania miejsca pracy.Całość zapakowana w mocną walizkę z tworzywa nienaturalnego gwarantujące bezpieczeństwo podczas transportu i możliwość przechowywania osprzętu.zalety produktu:Możliwość pracy wszędzie tam gdzie nie ma możliwości podłączenia się do sieci 230V solidny silnik i energią udaru 2,0 J zezwala na wiercenie w betonie do 20 mmUstawienie dłuta w dowolnej pozycji oraz możliwość wyłączenia udaruPłynna regulacja obrotów oraz zmiana obrotów prawo - lewoPodświetlenie miejsca pracy, Szybka ładowarka o akumulatory o obfitej objętościZakres wierceń:Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów 4 20 mmOpt.

zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów 6 10 mmMaks. Średnica wiercenia w metalu 13 mmMaks. Wiercenia w drewnie 30 mmZawartość zestawu:2 akumulatory GBA 18V 4.0Ah 1 600 Z00 163Ogranicznik głębokości 1 613 001 003Rękojeść dodatkowa 1 602 025 08XSukno maszynowe (nr katalogowy części zamiennej: 1 619 200 413)Szybka ładowarka GAL 18V-40 Professional 1 600 A01 9RJWalizka narzędziowaDane techniczne:Energia udaru 2,0 JLiczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej 0 5.100 min-1Nominalna prędkość obrotowa 0 800 min-1Uchwyt stanowiskowy SDS PlusWaga bez akumulatora 2,3 kgDlaczego warto wybrać ten produkt?kupując u nas masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

produkt jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani towaru na stronie producenta dostajemy 36 miesięcy gwarancji.BoschTwórcą tej marki jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

marka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkowaniu. Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki cieplnej, radia i telewizji.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi marki producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,również stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem marki stała się chęć innowacji.

Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, najczęściej dla panów pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, żeby uzupełnić ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość producenta Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut