Archiwum

Bosch GBH 18 V-26 F

  • Kategoria młot udarowy
  • Rodzaj udarowo-obrotowy
Kup teraz 1361 2470 zł

Oszczędzasz aż 1109rabat 45%

Media Expert

5395 opinii

BoschTwórcą tej firmy jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary. Firma Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkcji.

Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzejnej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi marki producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,także stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego.

Głównym założeniem producenta stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka lub nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, w głównej mierze dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, aby uzupełnić ofertę mistrzowskich elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość firmy Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.Profesjonalna młotowiertarka producenta BoschNajmocniejsza w Bosch akumulatorowa młotowiertarka z udarem pneumatycznym u uchwytem SDS-Plus Bosch GBH 18V-26 F.

Urządzenie zasilane jest akumulatorem z kolekcji 18V Professional. Dzięki czemu rozwiązaniu można użyć dowolny akumulator Bosch 18V Professional (wszystkie urządzenia z tego systemu są ze sobą kompatybilne).

ułatwia to zdecydowanie prace i umożliwia dokupienie kolejnych sprzętów, które można naładować przy pomocy jednej ładowarki i zasilać jednym akumulatorem. Najnowsza młotkowiertarka GBH 18V-26 F wyekwipowana została w bezszczotkowy silnik z linii Brushless Motor do pracy pod największym obciążeniem w niełatwych warunkach.

Urządzenie dorównuje mocą młotkowiertarką sieciowym w klasie 2 kg. Pozwala na wiercenie otworów w betonie do 26 mm.użycie akumulatorów litowo-jonowych 18V / 6,0Ah seria PREMIUM BOSCH umożliwia szczególnie długi czas eksploatacji bez zapotrzebowania częstego ładowania akumulatorów.

Akumulatory nie posiadająefektu pamięci oraz efektu samorozładowania. W dodatku są wyjątkowo oporne na niskie temperatury. Ich konstrukcja z obudową CoolPack chroni przed przegrzaniem co wydłuża stanowczo żywotność a zaimplementowany wskaźnik naładowania pozwala w prosty sposób zorientować się jaki jest ich poziom naładowania przed przystąpieniem do pracy.

Na wyposażeniu poza dwoma akumulatorami GBA 18 V; 6,0 Ah znajdziemy szybką ładowarkę GAL 1880 CV Professional, która w przeciągu ok. 45 min ładuje akumulator. Wyłącza się automatycznie gdy akumulator zostanie naładowany, uniemożliwiając przegrzaniu równocześnie akumulatora jak i samej ładowarki.

dużym plusem jest dodatkowa kontrola temperatury ładowania. Nie dopuszcza ona do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona jest we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatora.

GBH 18V-26 F posiada możliwość zablokowania obrotów - funkcja kucia, dzięki której można wykonać prace dłutujące w betonie, cegle, kamieniu i drewnie. Urządzenie posiada system Vario-Lock umożliwiając nam ustawienie dłuta w dowolnym położeniu (36 przeróżnych pozycji).

zastosowanie wymiennych główek SDS-Plus, a także główki do wierteł walcowych pozwala na nieograniczone możliwości w trakcie pracy. Uchwyt SDS-Plus zabezpieczony jest przed wnikaniem zanieczyszczeń a uchwyt walcowy pozwala na montaż osprzętu do 13 mm.

Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe zabezpiecza użytkownika urządzenie, w przypadku zakleszczenia wiertła broniąc tym samym równocześnie urządzenie jak i operatora. Młoktowiertarka ma możliwość zmiany kierunku obrotów prawo lewo bez utraty mocy.

Pozwala to na wkręcanie i wykręcanie śrub. W dodatku podczas wiercenia w stali i drewnie możemy kompletnie wyłączyć udar jeśli jest taka potrzeba. Tą funkcję często wykorzystuje się w trakcie wiercenia bezudarowymi koronkami diamentowymi.

Udar może zniszczyć kruchy diament dlatego do takich prac najlepiej nadaję się urządzenie Bosch GBH 18V-26 F. Rękojeść tylna z 2-stopniowym systemem tłumienia drgańVIBRATION CONTROL. W dodatku posiada możliwość dowolnego ustawienie.

posiada miękkie pokrycie typuSoftgrip, które produktywnie tłumi drgania i nie przenosi ich na operatora. Urządzenie posiada diodę Led Light do oświetlania miejsca pracy. Całość zapakowana w mocną walizkę z tworzywa nienaturalnego zapewniające bezpieczeństwo w trakcie transportu, a także możliwość przechowywania osprzętu.Co akcentuje młotowiertarkę Bosch:- wydajny silnik Bosch EC, dzięki któremu na jednym procesu ładowania akumulatora (4,0 Ah) można wywiercić do 153 otworów w betonie (6 x 40 mm)- Niska waga (tylko 3,5 kg), a także kompaktowa kompozycja komfortową pracę- Największa wydajność dłutowania w tej klasie (12 kg/godz.)- Możliwość podmiany uchwyty z SDS-Plus na wiertła walcowe- Ustawienie dłuta w dowolnej pozycji oraz możliwość wyłączenia udaru.- Płynna regulacja obrotów i zmiana obrotów prawo lewoZakres wierceń:- Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów 4 26 mm- Opt.

zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów 8 16 mm- Maks. Średnica wiercenia w metalu 13 mm- Maks. Wiercenia w drewnie 30 mmDane techniczne:- Energia udaru 2,6 J- ilość udarów przy nominalnej szybkości obrotowej 0 4.350 min-1- Nominalna szybkość obrotowa 0 980 min-1- Uchwyt stanowiskowy SDS Plus- Waga bez akumulatora 3,5 kgZawartość zestawu:- 2 akumulatory GBA 18V 6.0Ah (1 600 A00 4ZN)- Ogranicznik głębokości 210 mm (1 613 001 010)- Rękojeść dodatkowa (2 602 025 141)- Sukno maszynowe- Szybka ładowarka GAL 1880 CV (1 600 A00 B8G)- Szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm (2 608 572 212)- Walizka narzędziowa- Wymienny uchwyt wiertarski SDS plus (2 608 572 213)- Instrukcja obsługi w języku polskim- Karta gwarancyjnaDlaczego warto wybrać ten produkt?Urządzenie ma na swym wyposażeniu wymienny uchwyt do wiercenia wiertłami walcowymi.

Błyskawiczna, beznarzędziowa podmiana uchwytu SDS-Plus na uchwyt do wierteł walcowych. Młotek ma blokadę obrotów do dłutowania i możliwość ustawienia dłuta w dowolnej pozycji. Jest jednym z najszybszych urządzeń w swej klasie w trakcie wiercenia wiertłami w betonie.

dzisiaj możemy posiadać urządzenie akumulatorowe, które przewyższa mocą narzędzia sieciowe.nabywając w naszym sklepie elektromag.pl masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) oraz bezproblemowej gwarancji producenta.

artykuł jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani produktu na stronie producenta dostajemy 36 miesięcy gwarancji.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Bosch GBH 18 V-26
Bosch GBH 18 V-26
Kup teraz 1049 2799 zł

Oszczędzasz aż 1750rabat 63 %

Allegro.pl szczegóły