Archiwum

Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 18V-26 (solo) + DARMOWY TRANSPORT!

  • Kategoria młot udarowy
  • Rodzaj udarowo-obrotowy
Oferta tymczasowo niedostępna

Bosch Młotowiertarka GBH 18V-26Najmocniejsza w Bosch akumulatorowa młotowiertarka z udarem pneumatycznym u uchwytem SDS-Plus Bosch GBH 18V-26. Wyekwipowana została w bezszczotkowy silnik z linii Brushless Motor do pracy pod największym obciążeniem w trudnych warunkach.

Urządzenie dorównuje mocą młotkowiertarką sieciowym w klasie 2 kg. Umożliwia wiercenie otworów w betonie do 26 mm.solidna obudowa połączona z materiałemDura Shieldzapewnia skuteczność urządzenia nawet po upadku z 2 metrów.System ECP (Electronic Cell Protection)zagwarantuje ochronę przed przegrzaniem oraz przeciążeniem silnika, a także akumulatora.GBH 18V-26posiada możliwość zablokowania obrotów -funkcja kucia, dzięki której można wykonać prace dłutujące w betonie, cegle, kamieniu oraz drewnie.Urządzenie posiada systemVario-Lockumożliwiając nam ustawienie dłuta w dowolnym położeniu (36 różnorodnych pozycji).użycie wymiennych główekSDS-Plusoraz główki do wierteł walcowych pozwala na nieograniczone możliwości podczas pracy.

Uchwyt SDS-Plus zabezpieczony jest przed wnikaniem zanieczyszczeń a uchwyt walcowy pozwala na montaż osprzętu do 13 mm.Mechaniczne sprzęgłoprzeciążeniowe zabezpiecza użytkownika urządzenie, w przypadku zakleszczenia wiertła broniąc tym samym zarówno urządzenie jak i operatora.Młotowiertarka posiadamożliwość zmiany kierunku obrotów prawo lewobez utraty mocy.

Pozwala to na wkręcanie i wykręcanie śrub. Na dodatek podczas wiercenia w stali, a także drewnie możemy kompletnie wyłączyć udar jeśli jest taka potrzeba. Tą funkcję często wykorzystuje się w trakcie wiercenia bezudarowymi koronkami diamentowymi.

Udar może zniszczyć kruchy diament dlatego do takich prac najlepiej nadaję się urządzenie Bosch GBH 18V-26.Rękojeść tylna z 2-stopniowym systemem tłumienia drgańVibrationControl. Dodatkowo ma możliwość dowolnego ustawienie.Miękkie pokrycie typuSoftgrip, które produktywnie tłumi drgania i nie przenosi ich na operatora.Urządzenie ma diodęLed Lightdo oświetlania miejsca pracy.Co wyróżnia młotowiertarkę Bosch:efektywny silnik Bosch EC, dzięki któremu na jednym procesu ładowania akumulatora (4,0 Ah) można wywiercić do 153 otworów w betonie (6 x 40 mm)Niska waga (tylko 3,5 kg), a także kompaktowa budowa komfortową pracęNajwiększa sprawność dłutowania w tej klasie (12 kg/godz.)Możliwość zamiany uchwyty z SDS-Plus na wiertła walcoweUstawienie dłuta w dowolnej pozycji i możliwość wyłączenia udaru.Płynna regulacja obrotów oraz zmiana obrotów prawo lewoZakres wierceń:Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów 426 mmOpt.

zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów 816 mmMaks. Średnica wiercenia w metalu 13 mmMaks. Średnica wiercenia w drewnie 30 mmDane technologiczne:Energia udaru:2,6 JLiczba udarów:04.350 /minNominalna szybkość obrotowa:0980 obr/minUchwyt stanowiskowy:SDS PlusWaga bez akumulatora:3,5 kgZawartość zestawu:Bosch Młot Udarowy Akumulatorowy GBH 18V-26(na wyposażeniu nie ma akumulatorów i ładowarki)Ogranicznik głębokości 210 mmRękojeść dodatkowaSukno maszynoweKartonowe pudełkoInstrukcja obsługi w języku polskimKarta gwarancyjnaDlaczego warto wybrać ten produkt?Młotek ma blokadę obrotów do dłutowania oraz możliwość ustawienia dłuta w dowolnej pozycji.

Jest jednym z najszybszych urządzeń w swej klasie podczas wiercenia wiertłami w betonie. Teraz możemy posiadać urządzenie akumulatorowe, które przewyższa mocą narzędzia sieciowe. Nabywając w naszym sklepie masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

towar jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani produktu na stronie producenta otrzymujemy 36 miesięcy gwarancji.BoschTwórcą tej firmy jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

producent Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w tworzeniu. Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzejnej, radia i telewizji.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi producenta producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,też stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem marki stała się chęć innowacji.

Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka lub nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, zwykle dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą linię elektronarzędzi, by uzupełnić ofertę mistrzowskich elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,firma Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 18V-26 F (solo) + DARMOWY TRANSPORT!
Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 18V-26 F (solo) + DARMOWY TRANSPORT!
Kup teraz 1269 2349 zł

Oszczędzasz aż 1080rabat 46 %

Allegro.pl szczegóły