Archiwum

Bosch PBH 2100 RE

  • Kategoria młot udarowy
  • Moc 550 W
  • Rodzaj udarowo-obrotowy
  • Napięcie zasilania 230 V
  • Energia udaru 1.7 J
Kup teraz 258 427 zł

Oszczędzasz aż 169rabat 40%

Castorama

PBH 2100 RE - młot udarowo-obrotowy Młot udarowo-obrotowy - moc i wyczucie! energiczne wiercenie z udarem w betonie, skrupulatne wiercenie w drewnie i metalu oraz wkręcanie wkrętów przy konstrukcji - młot udarowo-obrotowy PBH 2100 RE marki Bosch to godny zaufania partner, który pomoże zrealizować wszystkie zadania.

Młot Bosch jest zaopatrzony w blokadę obrotów, która wyłącza ruch obrotowy narzędzia. Przy użyciu dłuta można skuwać stare płytki i wykuwać szczeliny pod kable. Nawet mniejsze wiercenia przelotowe w murze, stają się dziecinnie przystępne.

System Vario-Lock umożliwia ponadto zablokowanie dłuta w określonych 36 pozycjach roboczych. Pozwala to zachować optymalny kąt między ścianą a dłutem i ogranicza straty mocy spowodowane niewłaściwą pozycją.

Wszędzie tam, gdzie wiertarka udarowa osiąga kres swoich możliwości, młot Bosch nieprzeciętnie radzi sobie z najtwardszymi materiałami. Przy niektórych remontach praca nie kończy się na wywierceniu paru otworów.

Takim projektem jest np. Zamiana instalacji grzejnej lub rur wodociągowych w mieszkaniu, albo modernizacja łazienki. Młot udarowo-obrotowy Bosch PBH 2100 RE pozwoli Ci łatwo uporać się nawet z tak wymagającymi zadaniami.

Młoty Bosch są zaopatrzone w pneumatyczny mechanizm udarowy, który gwarantuje arcytrudnie wysoką energię udaru i jest zoptymalizowany pod kątem wiercenia w betonie. Wiertarka udarowa nie ma w takiej sytuacji najmniejszych szans.

Pneumatyczny mechanizm udarowy Bosch o energii pojedynczego udaru 1,7 J zapewnia wysoką produktywność pracy w twardych materiałach, niezależnie od nacisku na urządzenie. Znikomy ciężar narzędzia 2,2 kg, a także kompaktowe wzornictwo Slimline z miękką rękojeścią Softgrip zapewniają niemęczącą i bezpieczną pracę.

System Bosch Electronic pozwala na płynne powiększanie tempa pracy za pomocą włącznika. Funkcja przydaje się przy nawiercaniu subtelnych tworzyw, np. Drogich płytek. Można dzięki temu zapobiec odpryskom albo pęknięciu płytki.

Po przewierceniu wierzchniej warstwy można zwiększyć prędkość obrotową przy dalszym wierceniu. Zwarta konstrukcja i nieznaczny ciężar w połączeniu z wysoką energią udaru sprawiają, że nowy młot udarowo-obrotowy Bosch PBH 2100 RE są idealnym pomocnikiem przy wszystkich pracach domowych związanych z wierceniem i dłutowaniem.

nawet prace wymagające trzymania narzędzia nad głową są przystępne do wykonania.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Bosch GBH 18 V-26
Bosch GBH 18 V-26
Kup teraz 1256 2262 zł

Oszczędzasz aż 1006rabat 44 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły