Archiwum

Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 18V-26 F (solo) + DARMOWY TRANSPORT!

  • Kategoria młot udarowy
  • Rodzaj udarowo-obrotowy
Kup teraz 1269 2349 zł

Oszczędzasz aż 1080rabat 46%

Allegro.pl

BoschTwórcą tej firmy jest Robert Bosch który, w pełni zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary. Marka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w wytwarzaniu.

Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi producenta firma Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,także stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego.

Głównym założeniem firmy stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, z reguły dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą kolekcję elektronarzędzi, by uzupełnić ofertę fachowych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość firmy Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.Profesjonalna młotowiertarka firmy BoschNajmocniejsza w Bosch akumulatorowa młotowiertarka z udarem pneumatycznym u uchwytem SDS-Plus Bosch GBH 18V-26 F.

Urządzenie zasilane jest akumulatorem z kolekcji 18V Professional. Dzięki czemu rozwiązaniu można zastosować dowolny akumulator Bosch 18V Professional (wszystkie urządzenia z tego systemu są ze sobą kompatybilne).

usprawnia to bezapelacyjnie prace i zezwala na dokupienie kolejnych maszyn, które można naładować za pomocą jednej ładowarki i zasilać jednym akumulatorem. Najnowsza młotkowiertarka GBH 18V-26 F zaopatrzona została w bezszczotkowy silnik z linii Brushless Motor do pracy pod największym obciążeniem w nieprzystępnych warunkach.

Urządzenie dorównuje mocą młotkowiertarką sieciowym w klasie 2 kg. Umożliwia wiercenie otworów w betonie do 26 mm.wykorzystanie akumulatorów litowo-jonowych 18V / 6,0Ah kolekcja PREMIUM BOSCH pozwala na nad wyraz długi czas eksploatacji bez potrzeby częstego ładowania akumulatorów.

Akumulatory nie posiadająefektu pamięci oraz efektu samorozładowania. Na dodatek są szczególnie odporne na niskie temperatury. Ich kompozycja z obudową CoolPack chroni przed przegrzaniem co wydłuża zasadniczo żywotność a wbudowany wskaźnik naładowania pozwala w prosty sposób zorientować się jaki jest ich poziom naładowania przed przystąpieniem do pracy.

Na wyposażeniu poza dwoma akumulatorami GBA 18 V; 6,0 Ah wynajdziemy szybką ładowarkę GAL 1880 CV Professional, która w przeciągu ok. 45 min ładuje akumulator. Wyłącza się samoczynnie gdy akumulator zostanie naładowany, zapobiegając przegrzaniu jednocześnie akumulatora jak i samej ładowarki.

znacznym plusem jest dodatkowa kontrola temperatury ładowania. Nie dopuszcza ona do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, zaopatrzona jest we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatora.

GBH 18V-26 F ma możliwość zablokowania obrotów - funkcja kucia, dzięki której można wykonać prace dłutujące w betonie, cegle, kamieniu oraz drewnie. Urządzenie posiada system Vario-Lock umożliwiając nam ustawienie dłuta w dowolnym położeniu (36 różnorodnych pozycji).

użycie wymiennych główek SDS-Plus oraz główki do wierteł walcowych pozwala na nieograniczone możliwości w trakcie pracy. Uchwyt SDS-Plus zabezpieczony jest przed wnikaniem skażeń a uchwyt walcowy pozwala na montaż osprzętu do 13 mm.

Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe zabezpiecza użytkownika urządzenie, w przypadku zakleszczenia wiertła broniąc tym samym jednocześnie urządzenie jak i operatora. Młoktowiertarka posiada możliwość zmiany kierunku obrotów prawo lewo bez utraty mocy.

Pozwala to na wkręcanie i wykręcanie śrub. W dodatku w trakcie wiercenia w stali oraz drewnie możemy w całości wyłączyć udar jeśli jest taka potrzeba. Tą funkcję niejednokrotnie wykorzystuje się w trakcie wiercenia bezudarowymi koronkami diamentowymi.

Udar może zniszczyć kruchy diament dlatego do takich prac najlepiej nadaję się urządzenie Bosch GBH 18V-26 F. Rękojeść tylna z 2-stopniowym systemem tłumienia drgańVIBRATION CONTROL. Na dodatek posiada możliwość dowolnego ustawienie.

posiada miękkie pokrycie typuSoftgrip, które wydajnie tłumi drgania i nie przenosi ich na operatora. Urządzenie ma diodę Led Light do oświetlania miejsca pracy. Całość zapakowana w mocną walizkę z tworzywa nienaturalnego zapewniające bezpieczeństwo w trakcie transportu oraz możliwość przechowywania osprzętu.Co wyróżnia młotowiertarkę Bosch:- skuteczny silnik Bosch EC, dzięki któremu na jednym procesu ładowania akumulatora (4,0 Ah) można wywiercić do 153 otworów w betonie (6 x 40 mm)- Niska waga (tylko 3,5 kg), a także kompaktowa kompozycja komfortową pracę- Największa produktywność dłutowania w tej klasie (12 kg/godz.)- Możliwość podmiany uchwyty z SDS-Plus na wiertła walcowe- Ustawienie dłuta w dowolnej pozycji, a także możliwość wyłączenia udaru.- Płynna regulacja obrotów, a także zmiana obrotów prawo lewoZakres wierceń:- Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów 4 26 mm- Opt.

zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów 8 16 mm- Maks. Średnica wiercenia w metalu 13 mm- Maks. Wiercenia w drewnie 30 mmDane techniczne:- Energia udaru 2,6 J- liczba udarów przy nominalnej szybkości obrotowej 0 4.350 min-1- Nominalna prędkość obrotowa 0 980 min-1- Uchwyt stanowiskowy SDS Plus- Waga bez akumulatora 3,5 kgZawartość zestawu:- 2 akumulatory GBA 18V 6.0Ah (1 600 A00 4ZN)- Ogranicznik głębokości 210 mm (1 613 001 010)- Rękojeść dodatkowa (2 602 025 141)- Sukno maszynowe- Szybka ładowarka GAL 1880 CV (1 600 A00 B8G)- Szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm (2 608 572 212)- Walizka narzędziowa- Wymienny uchwyt wiertarski SDS plus (2 608 572 213)- Instrukcja obsługi w języku polskim- Karta gwarancyjnaDlaczego warto wybrać ten towar?Urządzenie ma na swoim wyposażeniu wymienny uchwyt do wiercenia wiertłami walcowymi.

Błyskawiczna, beznarzędziowa podmiana uchwytu SDS-Plus na uchwyt do wierteł walcowych. Młotek ma blokadę obrotów do dłutowania i możliwość ustawienia dłuta w dowolnej pozycji. Jest jednym z najszybszych urządzeń w swojej klasie w trakcie wiercenia wiertłami w betonie.

dzisiaj możemy posiadać urządzenie akumulatorowe, które przewyższa mocą narzędzia sieciowe.nabywając w naszym sklepie elektromag.pl masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja), a także bezproblemowej gwarancji producenta.

towar jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani towaru na stronie producenta otrzymujemy 36 miesięcy gwarancji.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
BOSCH GBH 180-LI młot ud-obr 0xAh, EC, karton 0611911120
BOSCH GBH 180-LI młot ud-obr 0xAh, EC, karton 0611911120
Kup teraz 798 1549 zł

Oszczędzasz aż 751rabat 48 %

Castorama szczegóły