Archiwum

Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 18V-26 (solo) + DARMOWY TRANSPORT!

  • Kategoria młot udarowy
  • Rodzaj udarowo-obrotowy
Kup teraz 1188 2034,32 zł

Oszczędzasz aż 847rabat 42%

Media Expert

5395 opinii

Bosch Młotowiertarka GBH 18V-26Najmocniejsza w Bosch akumulatorowa młotowiertarka z udarem pneumatycznym u uchwytem SDS-Plus Bosch GBH 18V-26. Wyposażona została w bezszczotkowy silnik z kolekcji Brushless Motor do pracy pod największym obciążeniem w niełatwych warunkach.

Urządzenie dorównuje mocą młotkowiertarką sieciowym w klasie 2 kg. Pozwala na wiercenie otworów w betonie do 26 mm.potężna pokrywa połączona z materiałemDura Shieldzapewnia efektywność urządzenia choćby po upadku z 2 metrów.System ECP (Electronic Cell Protection)zapewnia ochronę przed przegrzaniem i przeciążeniem silnika, a także akumulatora.GBH 18V-26posiada możliwość zablokowania obrotów -funkcja kucia, dzięki której można wykonać prace dłutujące w betonie, cegle, kamieniu oraz drewnie.Urządzenie ma systemVario-Lockumożliwiając nam ustawienie dłuta w dowolnym położeniu (36 zróżnicowanych pozycji).wykorzystanie wymiennych główekSDS-Plusoraz główki do wierteł walcowych umożliwia nieograniczone możliwości podczas pracy.

Uchwyt SDS-Plus zabezpieczony jest przed wnikaniem skażeń a uchwyt walcowy zezwala na montaż osprzętu do 13 mm.Mechaniczne sprzęgłoprzeciążeniowe zabezpiecza użytkownika urządzenie, w sytuacji zakleszczenia wiertła chroniąc tym samym równocześnie urządzenie jak i operatora.Młotowiertarka posiadamożliwość zmiany kierunku obrotów prawo lewobez utraty mocy.

Pozwala to na wkręcanie i wykręcanie śrub. W dodatku podczas wiercenia w stali i drewnie możemy kompletnie wyłączyć udar jeśli jest taka potrzeba. Tą funkcję niejednokrotnie wykorzystuje się podczas wiercenia bezudarowymi koronkami diamentowymi.

Udar może zniszczyć kruchy diament dlatego do takich prac najlepiej nadaję się urządzenie Bosch GBH 18V-26.Rękojeść tylna z 2-stopniowym systemem tłumienia drgańVibrationControl. Ponadto ma możliwość dowolnego ustawienie.Miękkie pokrycie typuSoftgrip, które skutecznie tłumi drgania i nie przenosi ich na operatora.Urządzenie ma diodęLed Lightdo oświetlania miejsca pracy.Co wyróżnia młotowiertarkę Bosch:wydajny silnik Bosch EC, dzięki któremu na jednym cyklu ładowania akumulatora (4,0 Ah) można wywiercić do 153 otworów w betonie (6 x 40 mm)Niska waga (tylko 3,5 kg), a także kompaktowa budowa komfortową pracęNajwiększa wydajność dłutowania w tej klasie (12 kg/godz.)Możliwość podmiany uchwyty z SDS-Plus na wiertła walcoweUstawienie dłuta w dowolnej pozycji oraz możliwość wyłączenia udaru.Płynna regulacja obrotów i zmiana obrotów prawo lewoZakres wierceń:Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów 426 mmOpt.

zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów 816 mmMaks. Średnica wiercenia w metalu 13 mmMaks. Średnica wiercenia w drewnie 30 mmDane techniczne:Energia udaru:2,6 JLiczba udarów:04.350 /minNominalna szybkość obrotowa:0980 obr/minUchwyt stanowiskowy:SDS PlusWaga bez akumulatora:3,5 kgZawartość zestawu:Bosch Młot Udarowy Akumulatorowy GBH 18V-26(na wyposażeniu nie ma akumulatorów i ładowarki)Ogranicznik głębokości 210 mmRękojeść dodatkowaSukno maszynoweKartonowe pudełkoInstrukcja obsługi w języku polskimKarta gwarancyjnaDlaczego warto wybrać ten towar?Młotek ma blokadę obrotów do dłutowania i możliwość ustawienia dłuta w dowolnej pozycji.

Jest jednym z najszybszych maszyn w swej klasie w trakcie wiercenia wiertłami w betonie. Teraz możemy posiadać urządzenie akumulatorowe, które przewyższa mocą narzędzia sieciowe. Kupując w naszym sklepie masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

produkt jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani artykułu na stronie producenta dostajemy 36 miesięcy gwarancji.BoschTwórcą tej firmy jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

producent Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkowaniu. Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi producenta producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,na dodatek stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem producenta stała się chęć innowacji.

Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, przede wszystkim dla panów pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą kolekcję elektronarzędzi, żeby uzupełnić ofertę fachowych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość producenta Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,marka Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
MŁOT UDAROWY OBROTOWY AKUMULATOROWY SDS+ GBH 187-LI 0*AH
MŁOT UDAROWY OBROTOWY AKUMULATOROWY SDS+ GBH 187-LI 0*AH
Kup teraz 1079 1949 zł

Oszczędzasz aż 870,07rabat 45 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Młot wyburzeniowy SDS Max Graphite 58G877
Młot wyburzeniowy SDS Max Graphite 58G877
Kup teraz 939 1673 zł

Oszczędzasz aż 734rabat 44 %

Leroy Merlin

1205 opinii

szczegóły
Młot udarowy NEO 14-028
Młot udarowy NEO 14-028
Kup teraz 145,10 277 zł

Oszczędzasz aż 132rabat 48 %

Avans.pl szczegóły