Archiwum

Philips Monitor 243B1JH 23.8 cala IPS HDMI DP USB-C Pivot

  • Kategoria monitor LCD
Kup teraz 1880,37
Avans.pl

Uprość podłączanie
Ten monitor producenta Philips gwarantuje moc 100 W i proste rozwiązanie do dokowania notebooka. Jeden kabel USB z podwójną siateczką oraz złączami rodzaju C i A zapewnia wideo, Ethernet, ładowanie i DisplayLink. Kamera internetowa Windows Hello gwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo.

Złącze USB-C zezwala na ładowanie laptopa bezpośrednio z monitora
Ten monitor firmy Philips ma zastosowaną stację dokującą USB typu C z funkcją zasilania. Dzięki inteligentnemu i sprężystemu zarządzaniu zasilaniem możesz bezpośrednio ładować zgodny notebook. Smukłe, dwustronne złącze USB-C przystępne dokowanie z wykorzystaniem jednego przewodu. Dzięki niemu możesz podłączyć wszystkie urządzenia peryferyjne, np. Klawiaturę, mysz i kabel Ethernet RJ-45 do stacji dokującej monitora. Możesz oglądać filmy wideo o wysokiej rozdzielczości oraz prędko przesyłać dane i jednocześnie zasilać albo ładować notebooka.

technika IPS gwarantuje wspaniałe odcienie i duży kąt widzenia
Monitory IPS wykorzystują innowacyjną technikę, która zapewnia szczególnie pokaźny kąt widzenia wynoszący 178/178 poziomów, co pozwala na oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem choćby w trybie obracania o 90 poziomów. W przeciwieństwie do charakterystycznych paneli TN monitory IPS oferują szczególnie wyrazisty obraz i żywe barwy. Dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do wyświetlania fotografii i filmów czy oglądania Internetu,na dodatek perfekcyjnie sprawdzają się w zastosowaniach mistrzowskich, wymagających dokładności oddawania odcieni i stałej jasności przez cały czas.

Tryb LowBlue zezwala na pracę zdrowszą dla oczu
Badania wykazały, iż podobnie jak promienie ultrafioletowe mogą uszkodzić wzrok, tak niedługie promienie niebieskie emitowane poprzez wyświetlacze LED ponadto mogą posiadać negatywny wpływ na oczy i z biegiem czasu przyczynić się do pogorszenia wzroku. Opracowany poprzez producenta Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i prawidłowym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue obniża emisję krzywdzącego promieniowania niebieskiego dzięki wykorzystaniu inteligentnego oprogramowania.

Bezpieczne logowanie za pomocą wysuwanej kamery internetowej z systemem Windows Hello
progresywna i bezpieczna kamera internetowa Philips wysuwa się, gdy jest konieczna, i bezpiecznie wsuwa się z powrotem do monitora, gdy jej nie używasz. Kamera internetowa jest ponadto wyposażona w innowacyjne czujniki do rozpoznawania twarzy Windows Hello, które w komfortowy sposób logują Cię do sprzętów z systemem Windows w czasie krótszym niż dwie sekundy, trzy razy szybciej w sytuacji korzystania z hasła.

PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii
technologia PowerSensor działa niczym czujka obecności, który nadaje i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni w celu określenia występowaniu użytkownika w pomieszczeniu i samoczynnie zniża poziom jasności wyświetlacza monitora, gdy ten odchodzi od biurka. To pozwala obniżyć koszty zużycia energii o choćby 80% i jednocześnie wydłużyć okres eksploatacji monitora

technologia LightSensor zapewnia doskonałą jasność przy małym zużyciu energii
technologia LightSensor wykorzystuje inteligentny detektor do regulacji jasności obrazu w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Pozwala to uzyskać genialny obraz przy drobnym zużyciu energii.

zaimplementowana stacja dokująca USB usprawnia przyłączanie maszyn
Monitory Philips ze stacją dokującą USB zapewniają uniwersalną replikację portów, co pozwala w prosty sposób podłączyć laptopa i zachować porządek na stanowisku pracy. Nasze monitory zezwalają na bezpieczne łączenie się z sieciami, przesyłanie informacji, obrazu i dźwięku z laptopa przy pomocy jednego kabla USB. W dodatku stacja dokująca z portem USB typu C gwarantuje uzupełniające zasilanie. W przypadku monitorów z wbudowaną technologią DisplayLink użytkownicy mogą korzystać ze standardu USB zgodnego praktycznie z każdym najnowszym notebookiem tak wprzód, jak i wstecz. Dokowanie przy użyciu portu USB pozwala zwiększyć efektywność firmy i zmniejszyć koszty.

Wyjście DisplayPort do podłączania dodatkowych wyświetlaczy
Dzięki wyjściu DisplayPort za pomocą jednego przewodu prowadzącego od pierwszego wyświetlacza do komputera można podłączyć dużo wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Połączenie łańcuchowe wielu wyświetlaczy pozwala zachować porządek i eliminuje plątaninę przewodów.

kompozycja zgodna z normami ochrony środowiska
Ten monitor został zaprojektowany z myślą o trwałości i niższych kosztach eksploatacji i spełnia normy ochrony środowiska. Otrzymał certyfikaty ENERGY STAR, EPEAT i TCO Certified. Więcej informacji na temat certyfikacji można znaleźć pod adresem: ENERGY STAR: https://www.energystar.gov/; EPEAT: https://www.epeat.net/; TCO Certified: https://tcocertified.com/

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut