Archiwum

Samsung Monitor Smart M5 LS27AM500NUXEN 60Hz,8ms,Pilot, SmartTV

  • Kategoria monitor LCD
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
Kup teraz 849 999 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 15%

Media Expert

5395 opinii

Udostępnianie ekranu- jednym kliknięciem przerzuć obraz ze smartfona na monitor Smart Hub - najszybszy dostęp do rozrywki z oprogramowaniem TizenTM Zdalny dostęp - do komputera dzięki połączeniu z chmurą Zdalne sterowanie- wygodna obsługa za pomocą pilota SmartThings - inteligentny dom, przypasowany do Ciebie, dzięki jednej aplikacji PIERWSZY NA ŚWIECIE WIELOFUNKCYJNY MONITOR* Wykorzystaj sprężystość funkcjonalności Samsung Smart M5!

Ten unikatowy monitor zagwarantuje Ci najlepsze warunki do nauki, pracy i rozrywki w Twoim ulubionym miejscu. Nie Ci trzeba już komputera, by kontynuować rozpoczętą w biurze pracę - starczy, żepołączysz się zdalnie ze służbowym laptopem albo skorzystasz z zainstalowanego Microsoft Office 365.

Po skończonych obowiązkach, miejsce pracy w mgnieniu oka zamienisz w miejsce relaksu, ze zintegrowanym systemem rozrywki. Co więcej, dzięki aplikacji SmartThings przystosujesz dom do swoich potrzeb.wykorzystać wszystkie możliwości aplikacji w ramach współpracy pomiędzy monitorem, a smartfonem wystarczy jednorazowe sparowanie obu maszyn.

Aplikacja sygnalizuje pomiędzy innymi o tym jaka aplikacja VOD jest aktualnie uruchomiona**. * Pierwszy na świecie monitor łączący usługę multimedialną OTT, łączność mobilną i możliwości zdalnego podłączenia komputera.** Może wystąpić ograniczenie do wybranych aplikacji i konieczność zakupu optymalnej licencji.

WSZYSTKO CO mobilnE - NA sporyM EKRANIE Screen Mirroring to ergonomiczna funkcja, która umożliwia wykonanie kopii ekranu 1:1, a więc bezpośredniego podglądu ekranu smartfona na monitorze w czasie rzeczywistym.

Jeśli zechcesz obejrzeć zdjęcia z wakacji lub najnowszy serial na wielkim ekranie - użyj opcji Dotknij i wyświetlw swoim telefonie.* * Treść na ekranie stanowi symulację w celach demonstracyjnych. NIEKOŃCZĄCA SIĘ ROZRYWKA Naszła Cię ochota na wieczorny seans? Włącz ulubioną aplikację streamingową, np.

Netflix lub HBO Go* w zintegrowanej platformie rozrywki SmartHub. Nie musisz włączać komputera - film odtworzysz na ekranie monitora, a wyśmienitą jakość dźwięku dostarczą jego zastosowane głośniki**. Steruj wygodnie monitorem przy pomocy poręcznego pilota***.

* dostępność aplikacji może się różnić w zależności od kraju.** Dla usług OTT wymagana jest subskrypcja.*** Funkcjonalności pilota mogą się różnić. NAUKA I PRACA - NA ODLEGŁOŚĆ Pracuj ze swego ulubionego miejsca w domu korzystając z wachlarza dostępnych funkcjonalnościRemote Access czyli Zdalnego dostępu.

zestaw Office 365* pozwala na oglądanie, edytowanie i łatwe zapisywanie dokumentów zapisanych w chmurze. Zostając bezpiecznie w domu, możesz nadal pracować na pulpicie szkolnego lub biurowego komputera, wykorzystując zdalne połączenie.

ponadto, jeśli masz telefon z aplikacją Samsung DeX**, włącz monitor i działaj bez przyłączania go do komputera. Edytuj dokumenty, pisz e-maile i łącz się ze współpracownikami poprzez videokonferencję z obrazem wyświetlanym na monitorze Samsung.*** * Może wystąpić ograniczenie do w...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut