Archiwum

BenQ PD3200Q czarny - Możliwość odbioru osobistego w oddziałach w Częstochowie, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Tarnowskich Górach

  • Kategoria monitor LED
  • Przekątna ekranu 32 "
  • Rozdzielczość 2560 x 1080
  • Funkcje wbudowane głośniki
  • Czas reakcji 4 ms
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Wysokość 74 cm
  • Szerokość 74 cm
Kup teraz 1908 3338,26 zł

Oszczędzasz aż 1431rabat 43%

Neonet.pl

skrupulatne szczegóły Specjaliści od projektów nigdy nie lekceważą szczegółów. Monitory dla projektantów producenta BenQ gwarantują absolutną precyzję odcieni i szczególnie szczegółową, wysoką rozdzielczość, żeby dopracować każdy krok, który prowadzi do wyśmienitej pracy, przekształcając marzenia w rzeczywistość.

Wysoka rozdzielczość 2K QHD Rozdzielczość 2K QHD (2560 x 1440) gwarantuje niezwykłą klarowność detali i głębię subtelnych tekstur zoptymalizowanych pod kątem zaawansowanych prac wizualnych nad animacjami, efektami wizualnymi, grafikami i zdjęciami.

technikę AQCOLOR marka BenQ, oddana najnowszym mistrzowskim standardom kolorystycznym, opracowała technikę AQCOLOR w celu utrzymania koncepcji: „skrupulatna reprodukcja". Firma BenQ zaprosiła eksperta ds.

barw do pokierowania zespołem i jeszcze aktywnie uczestniczyła w ICC (Międzynarodowe Konsorcjum Kolorystyczne) oraz ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna) w celu ustanowienia i wdrożenia norm związanych z kolorami.

Wzorcowa skuteczność w zakresie kolorów Pokrywając 100% przestrzeni odwzorowania odcieni sRGB i przestrzeni Rec. 709, zaawansowana technologia szerokiego kąta widzenia, zastosowana w modelu PD3200Q, zapewnia minimalizację zmiany kolorów, co przekłada się na absolutną pewność co do tworzonego projektu.

100% skrupulatność gamy przestrzeni odwzorowania kolorów sRGB jest zgodna z normami branżowymi dotyczącymi produkcji cyfrowej, a przestrzeń Rec. 709 zapewnia dokładne odwzorowanie rozdzielczości, częstotliwości klatek, gamy barw, współczynnika gamma i białych punktów w ramach tworzyw video o wysokiej rozdzielczości.

Certyfikacja Technicolor Color Certyfikacja Technicolor Color spełnia bezkompromisowe normy dotyczące odcieni, powszechnie stosowane w przemyśle Hollywood i rozrywkowym. Wszystkie monitory do projektowania linii PD producenta BenQ mają certyfikację Technicolor Color, zapewniając spójne i staranne barwy dla imponujących wyników w zakresie transmisji, filmów, animacji i rozrywki.

Tryb CAD/CAM i DualView proponując doskonały kontrast dla linii i kształtów na ilustracjach technicznych, tryb CAD/CAM eksponuje najdrobniejsze detale w celu uzyskania niezwykłej produktywności wyświetlania w programach do projektowania Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA, a także innych.

Usprawnij przepływ pracy i zwiększ wydajność, przełączając się na DualView, żeby zaprezentować projekty w dwóch trybach (np. SRGB i CAD/CAM), bez konieczności korzystania z dwóch ekranów. Tryb animacji Tryb animacji poprawia jasność ciemnych obszarów bez nadmiernej ekspozycji jasnych regionów, która często jest problematyczna dla projektantów pracujących ze trudnymi detalami na ciemnych obrazach.

Tryb animacji zapewnia 10 poziomów jasności wyświetlacza, co pozwala na wyraźną prezentację każdej subtelności w dowolnych warunkach oświetlenia otoczenia. Tryb ciemni Umożliwiający dobranie jasności i kontrastu...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
HP Omen X (X3W57AA)
HP Omen X (X3W57AA)
Kup teraz 1695 2899 zł

Oszczędzasz aż 1204rabat 42 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły