Archiwum

LED BenQ PD3200Q

  • Kategoria monitor LED
  • Przekątna ekranu 32 "
  • Rozdzielczość 2560 x 1080
  • Funkcje wbudowane głośniki
  • Czas reakcji 4 ms
  • Jasność ekranu 300 cd/m2
  • Wysokość 74 cm
  • Szerokość 74 cm
Oferta tymczasowo niedostępna

staranne detale Specjaliści od projektów nigdy nie lekceważą szczegółów. Monitory dla projektantów producenta BenQ gwarantują absolutną precyzję barw i wyjątkowo szczegółową, wysoką rozdzielczość, aby dopracować każdy krok, który prowadzi do wyśmienitej pracy, przekształcając marzenia w rzeczywistość.

Wysoka rozdzielczość 2K QHD Rozdzielczość 2K QHD (2560 x 1440) zagwarantuje niezwykłą przejrzystość detali i głębię subtelnych tekstur zoptymalizowanych pod kątem nowoczesnych prac wizualnych nad animacjami, efektami wizualnymi, grafikami i zdjęciami.

technikę AQCOLOR firma BenQ, oddana najnowszym mistrzowskim standardom kolorystycznym, opracowała technologię AQCOLOR w celu utrzymania koncepcji: „staranna reprodukcja". Marka BenQ zaprosiła eksperta ds.

barw do pokierowania zespołem i również aktywnie uczestniczyła w ICC (Międzynarodowe Konsorcjum Kolorystyczne) i ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna) w celu ustanowienia i wdrożenia norm związanych z kolorami.

Wzorcowa wydajność w zakresie kolorów Pokrywając 100% przestrzeni odwzorowania kolorów sRGB i przestrzeni Rec. 709, progresywna technologia szerokiego kąta widzenia, zastosowana w modelu PD3200Q, zapewnia minimalizację zmiany odcieni, co przekłada się na absolutną pewność co do wytworzonego projektu.

100% skrupulatność gamy przestrzeni odwzorowania kolorów sRGB jest zgodna z normami branżowymi dotyczącymi produkcji cyfrowej, a przestrzeń Rec. 709 gwarantuje staranne odwzorowanie rozdzielczości, częstotliwości klatek, gamy odcieni, współczynnika gamma i białych punktów w ramach tworzyw wideo o wysokiej rozdzielczości.

Certyfikacja Technicolor Color Certyfikacja Technicolor Color spełnia ascetyczne normy dotyczące odcieni, powszechnie użytkowane w przemyśle Hollywood i rozrywkowym. Wszystkie monitory do projektowania serii PD firmy BenQ posiadają certyfikację Technicolor Color, zapewniając spójne i precyzyjne barwy dla imponujących wyników w zakresie transmisji, filmów, animacji i rozrywki.

Tryb CAD/CAM i DualView oferując nadzwyczajny kontrast dla linii i kształtów na ilustracjach technicznych, tryb CAD/CAM eksponuje najdrobniejsze detale w celu uzyskania niezwykłej wydajności wyświetlania w programach do projektowania Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA i innych.

Usprawnij przepływ pracy i powiększ efektywność, przełączając się na DualView, żeby zaprezentować projekty w dwóch trybach (np. SRGB i CAD/CAM), bez konieczności korzystania z dwóch ekranów. Tryb animacji Tryb animacji udoskonala jasność ciemnych obszarów bez nadmiernej ekspozycji jasnych regionów, która niejednokrotnie jest problematyczna dla projektantów pracujących ze niełatwymi detalami na ciemnych obrazach.

Tryb animacji zagwarantuje 10 poziomów jasności wyświetlacza, co umożliwia wyraźną prezentację każdej subtelności w dowolnych warunkach oświetlenia otoczenia. Tryb ciemni Umożliwiający dopasowanie jasności i kontrastu...

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
LED AOC G2590PX
LED AOC G2590PX
Kup teraz 699 1088 zł

Oszczędzasz aż 389rabat 36 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
LED HP Omen X
LED HP Omen X
Kup teraz 1499 2458 zł

Oszczędzasz aż 959rabat 39 %

Sferis.pl szczegóły
LED Lenovo M14
LED Lenovo M14
Kup teraz 1038,14 1679 zł

Oszczędzasz aż 641rabat 38 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły