Archiwum

LED BenQ RL2455HM

  • Kategoria monitor LED
  • Przekątna ekranu 24 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • Funkcje wbudowane głośniki
  • Czas reakcji 1 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Pobór mocy 27 W
  • Kontrast 1000:1
  • Wysokość 65 cm
  • Szerokość 65 cm
Kup teraz 1121
ELECTRO.pl

73589 opinii

Uwolnij Moc, Rozpętaj Bitwę Monitor RL2455HM jest wyposażony w najnowsze funkcje: Korekcja Czarnego Koloru (Black eQualizer), Tryb RTS, Tryb RTS2, Tryb wyświetlania, Smart skalowanie, 1ms GTG, HDMI i aktywny współczynnik kontrastu 12M: 1.

Pełna Kontrola Gry Monitor RL2455HM ukazuje prawdziwe przekonanie BenQ, iż "Gaming tkwi w detalach"! proponujemy monitor do gier RTS jak żaden inny - precyzja i szybkość, jaką można oczekiwać od wysokiej klasy monitora do gier, dzisiaj masz perfekcyjny punkt widokowy nad rywalami we wszystkich grach jakie zaczniesz.

Specjalna Współpraca ze Światowymi Liderami Ligi Legend BenQ kontynuuje rozpoczętą współpracę z najkorzystniejszymi Graczami Ligi Legend reprezentowanymi przez - Gambit Gaming. Alex Ich, Diamond, Darien, Genja i Edward (wcześniej znanym jako Gosu Pepper).

Ten kwintet jest zasłużenie jednym z najkorzystniejszych zespołów na świecie. Z biegiem lat gracze zespołu wykazali swoje nieprzecietne umiejętności w turniejach Ligi Legend, wygrywając Turnieje na mistrzowskich gemingowych monitorach BenQ.

Gracze Drużyny Gambit, bez dwóch zdań zostaną zapamietani ze swojego zadziornego stylu gry w trakcie Turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach. Korektory Czarnego Koloru Zapewnią Ci pełną Widoczność Słaba widoczność w ciemnych scenach może kosztować nawet najszczególniej utalentowanych graczy przegraną ich gry.

technologia Korekcji Czarnego Koloru ma do zaoferowania nieporównany dotąd poziom kontroli i przejrzystości. Ciemne sceny są rozjaśnione bez prześwietlania jasnych obszarów w celu zachowania pokaźnych detalów, umożliwiając graczom dokładne zlokalizowanie ich przeciwników.

dzisiaj Gracze mogą prosto i błyskawicznie reagować w każdej sytuacji i krytycznych momentach walki. Nowy ekskluzywny Tryb RTS Zapewni Ci Grę Profesjonalisty W czasie opracowywania artykułu na etapie badań, zespół BenQ testował tak produkt,dostosować najkorzystniejsze atrybuty wyświetlania dla monitorów linii RL - dzisiaj naprawdę możesz zobaczyć jak - "Gaming Tkwi w szczegółach".

Dzieki temu powstał zaprogramowany tryb RTS, który automatycznie dopasowuje kalibrację monitora stosownie do stosownego trybu gier RTS. Pozwala zobaczyć swoich wrogów bardziej widocznych wśród zaciemnionych obszarów.

zobacz, to co widzą profesjonalni gracze i uzyskaj przewagę nad konkurencją dzięki zoptymalizowanemu kontrastowi i super kolorom. Ekskluzywny Tryb RTS1 dla StarCraft i Tryb RTS2 dla Dota II będzie Twoją ostateczną tajną bronią.

Indywidulany dobór Preferencji Wyświetlania Tryb Wyświetlania, a także Smart zjednoczyng powoduje, iż zmiany rozmiaru zawartości ekranu są tak proste i prędkie, jak naciśnięcie przycisku. Natychmiastowe przełączanie między trybem wyświetlania od 17", 19" i 19"W, 21.5"W, 22"W do 23"W, pozwala osiągnąć najlepszy obraz oglądania tego co chcesz zobaczyć.

Możesz na dodatek skorzystać z Trybu Smart-zintegrujeng, dodanego w szczególności na rzecz graczy. Można zmienić wymiar zawartości ekranu do działania swego awatara starannie odpowiadającego Twoim oczekiwaniom w oparciu o kontrolę ruchu, tak więc wszystko możesz wykonywać przy pomocy najwyższej sprawności.

Super prędki Czas Reakcji - 1ms GTG Super-niedługi czas reakcji 1ms GTG, oznacza jednocześnie szybką akcję jak i to, że dramatyczne szybkie przejścia w akcji są świadczone czysto i bez smug. Te wszelkie niedogodności, które są nie tylko irytujące, ale mogą posiadać wpływ na wydajność Twojej gry, sprawią, że różnica pomiędzy sukcesem, a przegraną nie jest zależna tylko od gracza.

intuicyjne Menu Ustawień dla Łatwiejszej Nawigacji Nowo zaprojektowane Menu Ustawień pozwala wygodnie zmieniać ustawienia w sposób instynktowny. Ta uproszczona kompozycja sprawia, że łatwiej jest poruszać się między opcjami i ustawieniami.

Oficjalne Gamingowe Monitory - Extreme Masters Jesteśmy dumni ponieważ - Monitory BenQ z kolekcji XL i RL - to oficjalne monitory gamingowe Intel Extreme Masters sezonu 20121/2013. Kompatybilny z Windows® 8 Monitor RL2455HM atest Windows® 8 i jest w pełni kompatybilny z systemem Windows® 8.

Zaraz po podłączeniu RL2455HM do komputera, system Windows® 8 natychmiast rozpozna model, dzięki temu bezproblemowo przejdziesz przez setup i podłączenie. Etykiety ecoFACTS EcoFACTY powiedzą Ci, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ!

Ciągły rozwój towarów naturalnych powoduje, iż BenQ nie chce być jedynie zgodny z eko przepisami, ale także dynamicznie chce rozwijać produkty przyjazne dla środowiska! EcoFACTY deklarują największy wysiłek BenQ w sprawie, zastąpienia substancji niebezpiecznych, doboru tworzyw, projektowania opakowań i projektowania energooszczędnych produktów.

Kwalifikacja Energy Star Monitor RL2455HM spełnia kryteria programu ENERGY STAR ® dla monitorów komputerowych, wersja V6.0. Dzisiaj możesz cieszyć się oszczędnością energii i pieniędzy.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
LED Samsung LU28E590DS
LED Samsung LU28E590DS
Kup teraz 1085 1918 zł

Oszczędzasz aż 833rabat 43 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
LED Asus VG278QR
LED Asus VG278QR
Kup teraz 1309 2399 zł

Oszczędzasz aż 1090rabat 45 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły