Archiwum

LED HP 22y

  • Kategoria monitor LED
Kup teraz 459 500 zł

Oszczędzasz aż 41rabat 8%

RTV EURO AGD

37910 opinii

atrakcyjne wzornictwo Uzyskaj ostry, wyraźny obraz, jakiego potrzebujesz, dzięki płaskiemu monitorowi HP 22Y w interesującej cenie. Dzięki wykwintnym cechom, jakich oczekujesz, ta przyjazna dla użytkownika kompozycja uatrakcyjnia wszystkie ulubione treści – jednocześnie w trakcie oglądania stron internetowych, jak i przesyłania strumieniowego najnowszych treści rozrywkowych.

Przygotuj się na wyraźny obraz o nadzwyczajnej jakości zapewnianej poprzez ten niesamowity wyświetlacz Full HD. Ostry, wyraźny obraz Realistyczne kolory i wyraźne szczegóły każdego dokumentu, wideo i wiadomości e-mail na ekranie FHD o przekątnej 21,5″ (54,6 cm) – ten monitor spełni wszystkie oczekiwania od rutynowych zadań po rozrywkę.

Ciesz się najnowszymi filmami akcji lub dynamicznymi grami wideo dzięki prędkiej pracy każdego z pikseli i momentalnemu czasowi reakcji panelu TN. Filmy i gry nabierają życia i płynności, zapewniając bardziej realistyczne wrażenia z czasem reakcji od szarości do szarości na poziomie 5 ms.

Mniejsze zużycie energii Podświetlenie bez rtęci, szkło bez arsenu i energooszczędna konstrukcja pomagająca zmniejszyć miesięczne zużycie energii, co jest dobre nie tylko dla Twojego portfela, lecz także dla środowiska.

Wszechstronna łączność Monitor HP 22Y jest wyekwipowany w standardowe mocowanie VESA umożliwiające montaż na ścianie lub ramieniu obrotowym. Jakość obrazu, jakiej poszukujesz, bez irytujących kluczy sprzętowych.

wygodne przyłączanie urządzeń do portów VGA i DVI oraz ostry, wyraźny obraz w rozdzielczości FHD. Nieskomplikowane przyłączanie poprzez wygodny port DVI – niesamowita jakość obrazu HD dzięki bezusterkowemu, wysokiej jakości złączu cyfrowemu....

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
LED AOC G2590PX
LED AOC G2590PX
Kup teraz 619 1049 zł

Oszczędzasz aż 430rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
LED Asus VG278QR
LED Asus VG278QR
Kup teraz 1319 2397 zł

Oszczędzasz aż 1078rabat 45 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły