Archiwum

LED Lenovo M14

  • Kategoria monitor LED
Kup teraz 1037,23 1679 zł

Oszczędzasz aż 642rabat 38%

OleOle!

29739 opinii

mobilny wyświetlacz dla postępowych profesjonalistówSzukasz rozwiązań by podnieść swoją skuteczność podczas pracy przenośnej? zobacz ThinkVision M14. Ten ultraprzenośny, 14 calowy monitor z rozdzielczością FullHD podłączysz do swojego komputera przy pomocy kabla USB-C.

Jest to genialny sposób na udostępnianie treści klientom i współpracownikom. Funkcjonalna budowa pozwala kontrolować kąt widzenia. Porty po obu stronach sprawiają, że monitor jest przyjazny zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych.

Dopełnieniem produktu jest pokrowiec ochronny, który zabezpieczy urządzenie w podróży.Ultrasmukły, ultralekkiWaży zaledwie 598g i ma smukłość 4,4mm. Jego gabaryty powodują, iż zmieści się do każdej torby, a także plecaka na notebooka.

Smukła konstrukcja wyróżnia innowacyjność tego rozwiązania.Złącze USB-CPort USB-C błyskawiczny przesył danych na poziomie 10Gb/s oraz umożliwia zasilanie urządzeń o poborze energii do 100W. W dodatku, niewątpliwym walorem estetycznym jest to, że na biurku znajduje się tylko jeden przewód.

Łącząc się poprzez USB Type-C możemy przesyłać obraz i jednocześnie ładować swego notebooka.Oszczędność energii liczba energii zużywana poprzez monitor. Można wyodrębnić kilka charakterystycznych stanów poboru mocy. Śladowa ilość energii (ok.

0,3 W) jest pobierana gdy monitor jest wyłączony, ale podłączony do kontaktu. Niedużo więcej mocy (ok. 0,5 W) pobierane jest podczas uśpienia monitora. Wyróżniamy stan maksymalnego poboru prądu, dla białego, maksymalnie rozjaśnionego ekranu, i tzw.

wartość typową wyliczona dla przeciętnych statystycznie zastosowań i ustawień. Wynosi ona od 60 do 80% maksymalnego zużycia. Wartość maksymalna może być zawyżona gdy monitor ma zaimplementowany hub USB, bo znaczna część energii może służyć zasilaniu podłączonych do USB urządzeń (do 80 W).

O energooszczędności monitora świadczą certyfikaty takie jak TCO, Energy Star, EPEAT.Uchwyt VESA Każdy monitor wyekwipowany jest w podstawę zezwalająca postawić go na biurku. Jeżeli jednak ma być powieszony na ścianie albo specjalnym wysięgniku korzystnie jest znać rozmiary uchwytu.

Standardem jest tzw. VESA. Przekazany rozmiar określa rozstaw śrub w uchwycie. W monitorach najpopularniejszym rozmiarem jest 100x100 mm. Znając te informacje można bez mierzenia zaopatrzyć się w pasujący uchwyt.Podświetlenie WLED Matryca LCD (za wyjątkiem OLED) nie świeci, a jedynie blokuje przechodzące poprzez nią światło.

Elementem podświetlającym początkowo były katody, aktualnie powszechnie stosuje się diody LED. Białe światło powstaje ze złożenia barw składowych - niebieskiej, zielonej i czerwonej. Początkowo wykorzystywano zestawy diód w takich kolorach.

aktualnie zwykle wykorzystuje się diody dające białe światło oznaczane White LED (WLED).

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
LED AOC G2590PX
LED AOC G2590PX
Kup teraz 699 1088 zł

Oszczędzasz aż 389rabat 36 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
LED HP Omen X
LED HP Omen X
Kup teraz 1499 2458 zł

Oszczędzasz aż 959rabat 39 %

Sferis.pl szczegóły