Archiwum

Monitor Dell Dell Monitor E2016HV - 49.4cm(19.5) Black EUR - 210-ALFK Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 12,69 zł

  • Kategoria monitor LED
  • Przekątna ekranu 19.5 "
  • Rozdzielczość 1600 x 900
  • Czas reakcji 5 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Pobór mocy 14 W
  • Wysokość 47.1 cm
  • Szerokość 47.1 cm
Kup teraz 329
Neonet.pl

bezawaryjny, tani i naszpikowany koniecznymi funkcjami. Bezusterkowy i niedrogi 20-calowy monitor z podstawowymi funkcjami, który spełnia codzienne potrzeby biurowe. Podstawowe funkcje: obraz o jakości HD z wieloma kątami oglądania, zgodność ze standardem VESA, możliwość dostosowania nachylenia i złącza VGA i DisplayPort.

bezusterkowa sprawność: bezkompromisowe standardy testowania jakości w połączeniu z 3-letnią gwarancją i serwisem gwarantują długie stosowanie towaru. Kompozycja bezpieczna dla środowiska: zmniejsz zużycie prądu dzięki energooszczędnym funkcjom.

Monitor do rutynowych zadań biurowych produktywność ekranu: wyświetlaj aplikacje, arkusze kalkulacyjne i inne dokumenty na 20-calowym monitorze w rozdzielczości HD 1600 x 900, z paletą 16,7 mln kolorów, gamą odcieni wynoszącą 86% i kątem widzenia 170° / 160° w poziomie / w pionie.

Podłącz i wyświetlaj: zgodność równocześnie ze starszymi, jak i postępowymi komputerami dzięki złączom VGA i DisplayPort. Opcja konstrukcji: zachowaj porządek na biurku, montując monitor zgodny ze standardem VESA® na ścianie lub przy użyciu opcjonalnego ramienia na jeden monitor firmy Dell (patrz szczegóły poniżej).

Przechylanie na życzenie: pracuj wygodnie, nachylając monitor o 5° do przodu albo o 21° do tyłu. Komfortowa obsługa: prosty dostęp do przycisków zasilania, jasności, kontrastu i dostosowywanych, wstępnie ustawionych trybów na przednim panelu monitora.

Dbałość o środowisko i bezusterkowość Poczucie bezpieczeństwa: zrelaksuj się, wiedząc, że Twój monitor firmy Dell jest objęty 3-letnią innowacyjną usługą zamiany w ramach 3-letniej ograniczonej gwarancji na sprzęt.

Mniejszy wpływ na środowisko: monitor Dell 20 jest wyposażony w technologię PowerNap, która ogranicza jasność monitora albo przełącza nieużywany monitor w tryb uśpienia. Monitor jest również zgodny z najnowszymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska: atest ENERGY STAR® Norma EPEAT® Silver dokument laboratorium CECP TCO Certified Displays ekologiczne materiały: Twój nowy monitor marki Dell ma szybę wyprodukowaną ze szkła niezawierającego arsenu, a panel LED jest pozbawiony rtęci.

Płytki drukowane są tworzone z laminatów pozbawionych związków BFR/PVC, a pokrywa monitora jest wytwarzana w ponad 25% z tworzyw pochodzących z recyklingu....

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
HP Omen X (X3W57AA)
HP Omen X (X3W57AA)
Kup teraz 1695 2899 zł

Oszczędzasz aż 1204rabat 42 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły