Archiwum

LED Philips 278E8QJAB

  • Kategoria monitor LED
  • Przekątna ekranu 27 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • Funkcje wbudowane głośniki
  • Czas reakcji 4 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Pobór mocy 31.8 W
  • Kontrast 3000:1
  • Wysokość 73 cm
  • Szerokość 73 cm
Oferta tymczasowo niedostępna

wykrzywiony monitor LCD z Ultra Wide-Color Postrzegaj odcienie w nieznany dotąd sposób. Ten niezwykły szerokokątny monitor wyposażyliśmy w technikę Ultra Wide-Color, zapewniającą bogatą paletę wyrazistych odcieni wyświetlaną na odkształconym ekranie.

To monitor, dzięki któremu stworzysz swoje najkorzystniejsze projekty. E-line 68,6 cm (27") Full HD (1920 x 1080) Zaokrąglona kompozycja monitora zagwarantuje realistyczne wrażenia podczas oglądania Zaokrąglona konstrukcja monitora zapewnia użytkownikom niezapomniane wrażenia.

Zaokrąglony wyświetlacz gwarantuje przyjemne,subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie. Technika Ultra Wide-Color gwarantuje szerszą gamę barw i żywszy obraz technika Ultra Wide-Color zapewnia szersze spektrum barw i ulepszony obraz.

Szersza gama barw wynikająca z wykorzystania technologii Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego. Technologia Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a choćby pozytywnie wpływa na wydajność urządzenia.

Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się rewelacyjnej jakości obrazem i dużym kątem widzenia Monitor LED VA producenta Philips korzysta z progresywnej technice wielofunkcyjnego dostosowania obrazu w pionie, która zapewnia stanowczo wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika — niezwykle żywy, jasny obraz.

Jest wspaniałym rozwiązaniem jednocześnie w przypadku standardowych zastosowań biurowych, jak i w przypadku wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier i korzystania z wymagających aplikacji graficznych.

Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami gwarantuje na dodatek bardzo duże kąty widzenia — 178/178 poziomów — co przekłada się na nadzwyczajną wyraźność obrazu. Wyświetlacz 16:9 Full HD gwarantuje idealną szczegółowość Jakość obrazu ma znaczenie.

Zwykłe monitory gwarantują pewien poziom jakości, jednak Ty bez dwóch zdań oczekujesz więcej. Ten monitor oferuje lepszą rozdzielczość Full HD 1920 x 1080. Rozdzielczość Full HD zapewnia wyraźność detali, co w połączeniu z wysokim poziomem jasności, niewiarygodnym kontrastem i naturalnymi kolorami powoduje, iż obraz zniewala realizmem.

Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technice Flicker-free Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swych ekranach, co sprawia zmęczenie wzroku.

technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje świeże rozwiązanie, żeby korygować jasność i ograniczać migotanie, dzięki temu zapewnia pokaźniejszą wygodę podczas oglądania. SmartContrast — bogactwo detalów czerni technika SmartContrast marki Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dostosowuje , a także dynamiczność podświetlenia.

Kontrast obrazu jest energicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów oraz odcieni o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach. W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie zapewniając niższe zużycie energii.

Połączenie DisplayPort zagwarantuje genialne efekty wizualne Złącze DisplayPort zezwala na cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom obszerniejszym niż oferowane poprzez kanon DVI jest w stanie obsłzastosować przewody o długości do 15 metrów i przesył danych z szybkością 10,8 Gb/s.

Wysoka wydajność i brak opóźnień gwarantują najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki czemu złącze DisplayPort sprawdza się wspaniale nie tylko w sytuacji normalnego użytkowania w biurze lub w domu,ponadto podczas grania w gry, oglądania filmów, edycji obrazu itd.

zagwarantuje jeszcze współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu zróżnicowanych przejściówek. Kanon HDMI-ready zapewnia świetny obraz Full HD Urządzenie ze złączem HDMI jest wyekwipowane w osprzęt niezbędny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI.

Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera albo z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

SmartImage Lite — prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu SmartImage Lite to luksusowa, progresywna technologia firmy Philips, analizująca wyświetlaną na ekranie zawartość obrazu. W zależności od wybranego scenariusza, SmartImage Lite polepsza w sposób intensywny kontrast, nasycenie , a także ostrość obrazów i filmów w celu zapewnienia najlepszych wrażeń podczas oglądania — wszystko to w czasie rzeczywistym i za naciśnięciem jednego przycisku.

zaimplementowane głośniki stereofoniczne dla multimediów ekran jest wyekwipowany w dwa zastosowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od mode..

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
LED BenQ PD3200Q
LED BenQ PD3200Q
Kup teraz 1979 3449 zł

Oszczędzasz aż 1470rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
LED AOC G2590PX
LED AOC G2590PX
Kup teraz 619 1088 zł

Oszczędzasz aż 469rabat 43 %

Sferis.pl szczegóły
LED MSI MPG341CQR
LED MSI MPG341CQR
Kup teraz 3666 4199 zł

Oszczędzasz aż 533rabat 13 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
LED Asus VG278QR
LED Asus VG278QR
Kup teraz 1515 2397 zł

Oszczędzasz aż 882rabat 37 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły