Archiwum

LED Philips 328E1CA

  • Kategoria monitor LED
  • Funkcje wbudowane głośniki
  • Czas reakcji 4 ms
Kup teraz 1079 1689 zł

Oszczędzasz aż 610rabat 36%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Po prostu wciągający Ten zakrzywiony 32-calowy monitor E-line zapewnia wyjątkowo realistyczne wrażenia w stylowej oprawie. Nad wyraz wyraźny obraz w jakości 4K UHD oraz technika Ultra Wide-Color i technika synchronizacji adaptacyjnej ożywiają każdy szczegół obrazu.

Zaokrąglona budowa Zaokrąglona konstrukcja monitora zagwarantuje użytkownikom niezapomniane wrażenia. Zaokrąglony ekran gwarantuje przyjemne, ale subtelne wrażenia, które skupiają się na Twojej osobie.

technologia Ultra Wide-Color technologia Ultra Wide-Color zagwarantuje szersze spektrum kolorów i udoskonalony obraz. Szersza gama barw wynikająca z użycia technice Ultra Wide-Color oznacza bardziej naturalną zieleń, żywą czerwień i głębsze odcienie niebieskiego.

technologia Ultra Wide-Color ożywia multimedia i obrazy, a choćby pozytywnie wpływa na skuteczność urządzenia. Monitor z panelem VA Monitor LED VA firmy Philips korzysta z zaawansowanej technice wielofunkcyjnego dopasowania obrazu w pionie, która zapewnia nad wyraz wysoki współczynnik kontrastu statycznego, a co z tego wynika — niezwykle żywy, jasny obraz.

Jest genialnym rozwiązaniem jednocześnie w przypadku charakterystycznych zastosowań biurowych, jak i w sytuacji wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów i gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych.

Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zagwarantuje w dodatku bardzo szerokie kąty widzenia — 178/178 stopni — co przekłada się na perfekcyjną wyrazistość obrazu. Rozdzielczość UltraClear 4K UHD (3840x2160) Philips 328E1CA wykorzystuje najwyższej jakości matryce, które umożliwiają wyświetlanie obrazu w rozdzielczości UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) i pozwalają tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę.

To nieprzeciętny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych. Płynna gra bez wysiłku Granie nie powinno wymagać wyboru pomiędzy niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami.

Dzięki technice synchronizacji adaptacyjnej AdaptiveSync możesz radować się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie szybkim czasem reakcji.

SmartContrast technologia SmartContrast producenta Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i samoczynnie dopasowuje oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie dostosowywany w celu jak najkorzystniejszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów i odcieni o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach.

W trybie ekonomicznym kontrast i podświetlenie są dostosowywane tak, aby poprawnie wyświetlać zawartość aplikacji biurowych, jednocześnie gwarantując niższe zużycie energii. Mniejsze zmęczenie wzroku Ze względu na sposób sterowania jasnością w ekranach z podświetleniem LED niektórzy uż...

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
LED AOC G2590PX
LED AOC G2590PX
Kup teraz 619 1049 zł

Oszczędzasz aż 430rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
LED Asus VG278QR
LED Asus VG278QR
Kup teraz 1259 2397 zł

Oszczędzasz aż 1138rabat 47 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
LED Fujitsu P27-8
LED Fujitsu P27-8
Kup teraz 1740 2860 zł

Oszczędzasz aż 1120rabat 39 %

Korzystne.IT

1 opinii

szczegóły