Archiwum

LED Samsung LC27F398FWUXEN

  • Kategoria monitor LED
  • Przekątna ekranu 27 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • Czas reakcji 4 ms
  • Jasność ekranu 250 cd/m2
  • Kontrast 3000:1
  • Wysokość 62.2 cm
  • Szerokość 62.2 cm
Kup teraz 798
MediaMarkt.pl

12288 opinii

Zanurz się w tym, co oglądasz najistotniej odkształcony z dotychczasowych monitorów Samsung otacza Twój wzrok i pozwala Ci zanurzyć się w samym środku akcji. Zarys ekranu oparto na kole o promieniu 1800 mm, co rozszerzyło stopień jego zakrzywienia.

w wyniku czego rozszerzyło się też pole widzenia i głębia obrazu. Niezależnie od tego, czy oglądasz film albo serial, czy również bierzesz udział w emocjonującym wyścigu - zakrzywiony monitor Samsung zawsze zapewni Ci najkorzystniejsze wrażenia.

Pozwól odpocząć oczom Od dzisiaj praca i rozrywka staną się znacznie przyjemniejsze - choćby po wielu godzinach. Każdy punkt na wykrzywionym ekranie jest równie oddalony od Twoich oczu, co mniej męczy wzrok - potwierdzają to badania naukowe.

Takie same korzyści daje tryb Eye Saver, który redukuje emisję światła niebieskiego. Z kolei technologia Flikcer Free chroni Twoje oczy eliminując migotanie ekranu występujące w klasycznych monitorach.

Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok. Jakość obrazu z najwyższej półki wyświetlacz monitora Samsung tworzono w technologii VA, która uwydatnia się najwyższym w klasie współczynnikiem kontrastu - 3000:1.

Czerń jest jeszcze głębsza, biel nieskazitelnie czysta, a wszystkie barwy istotnie intensywniejsze. Zakrzywione monitory również równomierne podświetlenie ekranu, dzięki temu czerń jest jednolita na całej jego powierzchni.

Nowa jakość rozgrywki z AMD FreeSync technika AMD FreeSync aktywnie synchronizuje częstotliwość odświeżania z liczbą klatek na sekundę, dzięki czemu obraz jest płynny i wolny od jakichkolwiek przycięć.

W połączeniu z Trybem Gry, który optymalizuje właściwości i ustawienia znaczne dla gier video, np. Podkreśla ciemne komponenty, daje Ci to zupełnie nową jakość rozgrywki. Emocjonujący pod każdym kątem bardzo smukły monitor ma jedynie 11,9 mm grubości, czyli tyle co długopis.

Oznacza to, iż jest ponad dwukrotnie cieńszy od poprzednich odkształconych monitorów Samsung. Technologie pod znakiem Eco automatycznie ustawiana jasność ekranu oszczędza energię, dostosowując ją w oparciu o czarne obszary wyświetlane na ekranie.

Pozwala to zmniejszyć zużycie prądu o choćby 10%. Poziom jasności możesz ustawić też samodzielnie - na 25%, 50% maksymalnego....

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
LED AOC G2590PX
LED AOC G2590PX
Kup teraz 619 1049 zł

Oszczędzasz aż 430rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
LED Asus VG278QR
LED Asus VG278QR
Kup teraz 1319 2397 zł

Oszczędzasz aż 1078rabat 45 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły