Archiwum

Garmin DriveSmart 55 MT-S EU

  • Kategoria nawigacja samochodowa
  • Mapy Europa
Kup teraz 599
Media Expert

5395 opinii

Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU Urządzenie nawigacyjne z inteligentnymi funkcjami i wysokiej rozdzielczości bezramkowym wyświetlaczem 5.5 cala, a także funkcją aktualizacji szczegółowych map. Garmin DriveSmart 55 jest perfekcyjnym towarzyszem dla kierowców, którzy uwielbiają świeże przygody w trakcie podróży.

wyekwipowane w proste menu i czytelne mapy urządzenie Garmin DriveSmart 55 pozwala przeglądać szczegółowe wskazówki nawigacyjne na jasnym, bezramkowym, dotykowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania poprzez skrzyżowania.

Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje korzystny pas ruchu dla wybranej trasy, a miły głos oferuje uzupełniającą pomoc. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi w urządzeniu Garmin DriveSmart 55 MT-S można łatwo aktualizować mapy i oprogramowanie bez zastosowania komputera.

Po połączeniu urządzenia Garmin DriveSmart 55 z kompatybilnym smartfonem można prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, wykorzystując bezprzewodową technologię Bluetooth. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach szybkości, fotoradarach, przejazdach kolejowych i nie tylko.

Urządzenie DriveSmart 55 MT-S zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe mapy obszaru Europy....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Navitel E707 Magnetic
Navitel E707 Magnetic
Kup teraz 399 499 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 20 %

Neonet.pl szczegóły