Archiwum

Garmin DriveSmart 55 MT-S EU

  • Kategoria nawigacja samochodowa
  • Mapy Europa
Kup teraz 499
Neonet.pl

Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU Urządzenie nawigacyjne z inteligentnymi funkcjami i wysokiej rozdzielczości bezramkowym wyświetlaczem 5.5 cala, a także funkcją aktualizacji szczegółowych map. Garmin DriveSmart 55 jest perfekcyjnym towarzyszem dla kierowców, którzy uwielbiają świeże przygody w trakcie podróży.

wyekwipowane w proste menu i czytelne mapy urządzenie Garmin DriveSmart 55 pozwala przeglądać szczegółowe wskazówki nawigacyjne na jasnym, bezramkowym, dotykowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania poprzez skrzyżowania.

Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje korzystny pas ruchu dla wybranej trasy, a miły głos oferuje uzupełniającą pomoc. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi w urządzeniu Garmin DriveSmart 55 MT-S można łatwo aktualizować mapy i oprogramowanie bez zastosowania komputera.

Po połączeniu urządzenia Garmin DriveSmart 55 z kompatybilnym smartfonem można prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, wykorzystując bezprzewodową technologię Bluetooth. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach szybkości, fotoradarach, przejazdach kolejowych i nie tylko.

Urządzenie DriveSmart 55 MT-S zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe mapy obszaru Europy....

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
SmartGPS SG 732 EU
SmartGPS SG 732 EU
Kup teraz 199 319 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 38 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
MIO 7700 EU
MIO 7700 EU
Kup teraz 349 599 zł

Oszczędzasz aż 250rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły