Archiwum

Modecom FreeWay SX2 EU

  • Kategoria nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu 5 "
  • Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
  • Mapy Europa
Kup teraz 454,48
Sferis.pl

Modecom Nawigacja FreeWAY SX2 + MAPFACTOR EUROPA Prosta droga do celu Prosto do celu wytworzona z myślą o najszczególniej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 2.0 to sugestia dla każdego kierowcy równocześnie na bezkresne bezdroża, jak i gąszcz miejskich ulic Komfort wykorzystywania Urządzeniem steruje sprawny procesor Mstar MSB2531 charakteryzujący się wyjątkowo niskim poborem mocy.

pokaźny ekran o przekątnej 5” TFT LCD nadzwyczajnie pasuje do wnętrza samochodu, a jej jakość pozwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Nie tylko nawigacja Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 2.0 to urządzenie, które oprócz swego podstawowego zadania – pokierowania bezbłędnie do celu – cechuje się wieloma multimedialnymi funkcjami.

Na przykład dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może oglądać za pomocą urządzenia dokumenty lub po prostu radować się z lektury swej ulubionej książki.

Nawigacja MODECOM FreeWAY SX2 też możliwość odtwarzania plików MP3, a także MP4. MapaMap - Twój niezawodny pilot MapaMap jest fachowym systemem nawigacji GPS, który poprowadzi użytkownika zakręt po zakręcie z komunikatami głosowymi do wybranego celu, uwzględniając korki na drogach w Polsce.

Dzięki funkcjom społecznościowym system ostrzega przed kontrolami drogowymi, fotoradarami, wypadkami oraz przekraczaniem dozwolonej prędkości. Nawigacja jest fachowym rozwiązaniem asygnowanym do nawigacji samochodowej.

darmowa aktualizacja map Zachowaj aktualność swoich map. Dzięki możliwości ich darmowej aktualizacji przez 12 miesięcy od momentu pierwszego uruchomienia będziesz miał gwarancję,zawsze trafisz prosto do celu.

System Windows CE 6.0 Nawigacja FreeWAY SX 7.1 ma zainstalowany uniwersalny i instynktowny w obsłudze system Windows CE 6.0, który pozwoli Ci na instalację Twojej ulubionej mapy, takiej jak MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

Pełne odblokowanie... A wraz z nim oprócz możliwości uruchamiania innych systemów nawigacyjnych z pulpitu takich jak:AutoMapa, Igo, TomTom, MioMap, czy liczne programy użytkowe (notatnik, kalkulator, Word viewer, Excel viewer i inne).

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Garmin DriveSmart 55 MT-S EU
Garmin DriveSmart 55 MT-S EU
Kup teraz 524 889 zł

Oszczędzasz aż 365,38rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
SmartGPS SG 732 EU
SmartGPS SG 732 EU
Kup teraz 249 319 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 22 %

Neonet.pl szczegóły