Archiwum

Nożyce do gałęzi akumulatorowe Kärcher TLO 18-32 Battery (18 V) 1.444-020.0Nożyce do gałęzi akumulatorowa Kärcher TLO 18-32 wyśmienicie nadają się do cięcia gałęzi o średnicy do 3 cm na wysokości, a nawet w trudno dostępnych miejscach.

Bezwysiłkowe i skrupulatnie przycinanie zezwala na wysokiej jakości ostrze bypass ze stali pokrytej powłoką teflonową. Praca z użyciem nożyc o gałęzi Kärcher jest w pełni bezpieczna i maksymalnie komfortowa, dzięki praktycznej budowie i poręcznym funkcjom oraz wyposażeniu.Nożyce o gałęzi zasilana jest wytrzymałą baterią 18 V, która jest kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.

umożliwia nieograniczoną i swobodną pracę, bez uciążliwego hałasu i destrukcyjnych spalin.Wersja bez akumulatora i ładowarki cechy i mocne stronyDługi korpus nożyc umożliwiające cięcie wyższych gałęzi.Cięcie drewna świeżego i suchego.Zakres cięcia do 3 cm (maksymalna średnica gałęzi).Wytrzymałe i żywotne ostrze stalowe z warstwą teflonową.rodzaj ostrza bypass dla skrupulatnego cięcia bez wykorzystania siły.Hak działający jak zacisk do usuwania gałęzi, które utknęły na drzewie.Blokada włącznika zapobiegająca przypadkowemu uruchomieniu nożyc do gałęzi.Gumowany uchwyt zapewniający komfort pracy.Prosta i komfortowa obsługa.funkcjonalna budowa nożyc akumulatorowych.Kompaktowe wymiary i nieznaczna waga nożyc do gałęzi dla łatwego manewrowania.Wytrzymała bateria 18 V kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher Battery Power.przychylne dla środowiska i otoczenia zasilanie akumulatorowe.

Nożyce akumulatorowe Kärcher TLO 18-32 idealnie sprawdza się do bezproblemowego cięcia wysoko położonych gałęzi drzew i krzewów. Wytrzymałe, wysokiej jakości ostrze rodzaju bypass wytworzone ze stali z powłoką teflonową wydajnie, precyzyjnie i bez szarpania tnie drewno zarówno świeże i zielone, jak w dodatku suche.

Co najważniejsze, cięcie gałęzi o grubości nawet 3 cm nie wymaga zastosowania siły.Nożyce do gałęzi na wysięgniku docierają nawet do trudno przystępnych miejsc w wysokich koronach drzew. Zaś zintegrowany hak działa jak zacisk i umożliwia efektywne usunięcie gałęzi, które utknęły pomiędzy konarami.

Przy tym użytkowanie nożyc jest w pełni bezpieczne. Blokada włącznika usuwa ryzyko przypadkowego uruchomienia urządzenia.bezusterkowa nożyce Kärcher TLO 18-32 zostały zaprojektowane z myślą o wygodnej i komfortowej pracy.

Sama budowa urządzenia podkreśla się ergonomią. Nożyce ważą zaledwie 2 kg i ma kompaktowe wymiary. Pozwala to na przystępne manewrowanie, nawet przy dłuższym używaniu. Gumowany uchwyt zapewnia maksymalny komfort pracy.

Obsługa nożyc jest na tyle prosta, iż poradzi sobie z tym w dodatku niedoświadczony operator, starczy tylko nacisnąć przycisk. Cięcie gałęzi na wysokości nigdy nie było tak proste. Co ważne, nożyce akumulatorowe Kärcher TLO 18-32 zasilana jest bateryjnie, co oznacza, że nie wymaga źródła prądu i zapewnia nieograniczoną pracę w każdym zakątku ogrodu.

Swoboda ruchów i bezpieczeństwo to kolejne korzyści wynikające z cięcia gałęzi za pomocą akumulatorowych nożyc.Nożyce akumulatorowe Kärcher TLO 18-32 wyposażone są w niezawodny akumulator zbudowany z ogniw litowo-jonowych.

Imponującą solidność i żywotność zapewnia ochrona przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, a także inteligentne zarządzanie temperaturą, choćby w czasie pracy wymagającej znacznej mocy. Co więcej, bateria jest wytrzymała na wstrząsy i działanie wilgoci.

dodatkowo zaopatrzona jest w zintegrowany wyświetlacz LCD i innowacyjną technologię Real Time, która prezentuje na bieżąco aktualny stan akumulatora. Użytkownik na ekranie widzi, ile pozostało minut do końca pracy i dostaje dane o procentowej pojemności baterii.

Z kolei podczas ładowania może sprawdzić, ile minut pozostało do końca procesu.Akumulator Home & Garden jest kompatybilny z innymi urządzeniami opartymi o platformę bateryjną Kärcher 18 V. To ergonomiczne i uniwersalne rozwiązanie, które zezwala na nieustanną pracę, a z drugiej strony daje oszczędności, ponieważ nie trzeba za każdym razem kupować urządzenia w zestawie z baterią.

użycieNożyce akumulatorowe Kärcher TLO 18-32 znajduje zastosowanie do cięcia wyżej położonych gałęzi o maksymalnej średnicy do 3 cm, a także cięcia suchego drewna o średnicy 2,8 cm.dane techniczneWersja bez akumulatora i ładowarkiRodzaj silnika: Silnik szczotkowyDługość pełna (cm): 91Max średnica suchego drewna (mm): 28Max średnica świeżego drewna (cm): 3Siła cięcia (Nm): 250Poziom hałasu (dB (A)): 80Materiał ostrza: Stal z powłoką teflonowąGrubość ostrza (mm): 4,8Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 18 VNapięcie (V): 18Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu*: maks.

375 (2,5 Ah) maks. 750 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 20 (2,5 Ah) / maks. 40 (5,0 Ah)Waga bez akcesoriów (kg): 2,4Waga z opakowaniem (kg): 3,3Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm): 911 x 96 x 209* Ø gałęzi: 3 cmWyposażenieKupując nożyce kumulatorowe Kärcher TLO 18-32, w komplecie otrzymasz:ostrze tnące typu bypass ze stali z powłoką teflonową,jednoelementowy uchwyt,osło

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Nożyce akumulatorowe NAC HB-BL-LI-20V
Nożyce akumulatorowe NAC HB-BL-LI-20V
Kup teraz 309 459 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 33 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły