Archiwum

Ecovacs Deebot T9

 • Kategoria odkurzacz
 • Szerokość 35.3 cm
 • Kolor czarny
Oferta tymczasowo niedostępna

Robot sprzątający ROBOT DEEBOT T9 ECOVACS czarny, funkcja mop

❗PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJĄ PONIŻEJ:❗ OUTLET - towar ze zwrotu

Sprzęt pochodzi z 14-dniowego zwrotu od klienta i mógł być w tym czasie używany.

Stan jak na zdjęciach. Akcesoria załączone na zdjęciach

obudowa urządzenia może posiadać małe ślady używania w postaci mikro zarysowań, które nie wpływają na funkcjonalność i poręczność, a opakowanie ślady magazynowania/ rozpakowania.

✅Każde urządzenie jest przez nas testowane w podstawowym zakresie

✅Jeżeli widzisz ofertę z tym produktem oznacza to, iż urządzenie przeszło pozytywnie testy, jest sprawne, gotowe do wykorzystywania.

✅nakłaniamy do zakupu.

SKU: A121

najistotniej progresywny DEEBOT ze nienaturalną inteligencją

DEEBOT T9 AIVI z progresywną nienaturalną inteligencją i nowym zestawem funkcji, umożliwia jeszcze wygodniejsze sprzątanie domu.

Dzięki zmodernizowanej sztucznej inteligencji (AIVI™ 2.0) w połączeniu z kamerą o wysokiej rozdzielczości ten robot może natychmiast zidentyfikować przeszkody, żeby opracować optymalny plan sprzątania. Co więcej, możesz na dodatek zastosować zaimplementowanej kamery i mikrofonu,mieć oko na to, co dzieje się w domu, gdy nie ma Cię w pobliżu.

DEEBOT T9 AIVI jest zaopatrzony w postępowy 4-stopniowy system czyszczenia o wysokiej wydajności, w skład którego wchodzą m.in. Unikalnie zaprojektowane gumowe szczotki, które współpracują ze sobą, wypluwając kable i długie włosy, aby uniknąć splątania.

Zupełnie nowa nienaturalna inteligencja i technika interpretacji wizualnej

DEEBOT T9 AIVI wykorzystuje sztuczną inteligencję w połączeniu z rozpoznawaniem wizualnym, poprzez kamerę o wysokiej rozdzielczości. Robot inteligentnie bada dane o przestrzeni domowej, dzięki unowocześnionemu algorytmowi i potrafi rozpoznać i ominąć 15 typów obiektów, choćby ludzkie kształty, w trakcie sprzątania. Samoczynnie rozpoznaje na dodatek wariant wnętrza i zaleca plan sprzątania.

wyposażony w kamerę 960P HD i prędki serwer w chmurze, DEEBOT T9 AIVI jest w stanie pomóc Ci w oglądaniu każdego zakątka Twojego domu w czasie rzeczywistym poprzez ECOVACS HOME App.

Twój robot na dodatek unowocześniony system dwukierunkowej komunikacji głosowej, żeby zapewnić Ci możliwość rozmowy z dziećmi lub zwierzętami domowymi, w dowolnym miejscu i czasie.

znakomite połączenie szczotek, ssania, mopowania i wygody

DEEBOT T9 AIVI utrzymuje podłogę w czystości dzięki 4-stopniowemu, wysokowydajnemu systemowi czyszczenia.

1. Podwójne szczotki boczne - zapewniają lepsze zbieranie kurzu i nie pozostawiają żadnych drobinek

2. AeroForce gumowe szczotki - oryginalnie zaprojektowane gumowe szczotki nadają się do wszelkich rodzajów podłóg, stanowczo do czyszczenia dywanów lub sierści zwierząt domowych. Dwie gumowe szczotki pracują razem, jedna ściera brud, a druga przesuwa go do odkurzania. W dodatku, gumowe szczotki mogą automatycznie obracać się w odwrotnym kierunku, żeby wypluć kable i długie włosy, co zapobiega plątaniu.

3. Znaczna siła ssania - Siła ssania DEEBOT osiąga zupełnie nowy poziom i wynosi 3000Pa. 4-stopniowa regulacja mocy ssania powoduje, że DEEBOT dostosowuje się do każdego typu potrzeb związanych z czyszczeniem.

4. OZMO™ Pro 2.0 Mopping System - DEEBOT T9 AIVI poradzi sobie z każdą powierzchnią podłogową dzięki progresywnej funkcji OZMO™ Pro. Równocześnie zamiata, odkurza i mopuje Twoją podłogę z wibracjami 480 razy/min, aby sprawnie wyeliminować uporczywe plamy z każdej powierzchni podłogowej.

Robota Deebot T9 Aivi można w dodatku sparować ze stacją automatycznego opróżniania.

dokładne mapowanie i nawigacja

przełomowa nawigacja TrueMapping wykrywa małe obiekty 4 razy lepiej aniżeli LDS. Dzięki prekursorskiemu modułowi laserowemu dToF Twój DEEBOT T9 AIVI dostosowuje się do różnorodnych złożonych środowisk. Nawiguje płynnie w jasnych pomieszczeniach lub w całkowitych ciemnościach, by w każdej chwili precyzyjnie wyczyścić dom, bez przerw.

Nowy układ i mapa 3D

Kontroluj i dostosowuj sprzątanie z dowolnego miejsca dzięki nowo zaprojektowanej aplikacji ECOVACS HOME. Ciesz się inteligentniejszym i bardziej spersonalizowanym działaniem dzięki mapie 3D, która ukazuje rzeczywisty widok Twojego domu. Płynnie przełączaj się między widokami 2D i 3D mapy domu, by określić najlepszą możliwą trasę sprzątania.

Funkcja wykrywania dywanów

DEEBOT T9 AIVI natychmiast wykryje i zareaguje na dywan, a następnie zdecyduje się rozszerzyć moc w trakcie odkurzania albo ominąć dywan w trakcie mopowania.

Kompatybilność z urządzeniami Smart Hoem - z łatwością kontroluj sprzątanie

Podłącz DEEBOT do Amazon Echo / Google Home i rozpocznij sprzątanie za pomocą swego głosu. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć swoje urządzenie do robota i powiedzieć mu, kiedy i jak ma zacząć. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Specyfikacja
 • Nazwa: ECOVACS DEEBOT T9 AIVI
 • Poziom hałasu: ok. 70 dB
 • Czas ładowania: ok. 6,5 godz.
 • Bateria: Li-ion, 5200 mAh
 • Maksymalny czas pracy: ok. 150 min.
 • rozmiar pojemnika na kurz: 300 ml
 • pojemność zbiornika na wodę: 180 ml
 • Przejście progowe (z płytą mopującą): ok. 2,0 cm (1,3 cm)
 • Waga robota: 3,8 kg
 • wymiar robota: 353 x 353 x 93,6 mm

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Odkurzacz DREAME T30
Odkurzacz DREAME T30
Kup teraz 859 1535 zł

Oszczędzasz aż 676rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Robot sprzątający DREAME Vacuum D9
Robot sprzątający DREAME Vacuum D9
Kup teraz 689 1179 zł

Oszczędzasz aż 490rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły