Archiwum

Robot sprzątający Dreame D10s

  • Kategoria odkurzacz
Kup teraz 999 1999 zł

Oszczędzasz aż 1000rabat 50%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Robot sprzątający ze stacją Dreame D10 Plus moc 4000 Pa LiDAR EPA biały Robot sprzątający Dreame D10 Plus to nowoczesne narzędzie, które zrewolucjonizuje Twoje codzienne sprzątanie. Zaopatrzony w moc 4000 Pa i technikę Lidar, sprząta precyzyjnie, a integracja z Wi-Fi zezwala na zdalne sterowanie.

elegancki białyeksponuje postępowy design. Filtr EPA zapewnia czystość powietrza. NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Robot sprzątający Moc ssąca: 4000 Pa pojemność akumulatora: 5200 mAh Czas pracy: Do 180 min Funkcja mopowania wariant filtraEPA (RHF5) samoczynne opróżnianie zbiornika na kurz 4 poziomy ssania 3 poziomy dozowania wody Oszczędzaj czas i ciesz się porządkiem Przestań martwić się sprzątaniem i spędzaj więcej czasu na tym, co naprawdę istotne.

Robot sprzątający Dreame D10 Plus to kompleksowe urządzenie, które bez hałasu precyzyjnie odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu. Robot inteligentnie dostosowuje siłę ssania do odkurzanej powierzchni, osiągając maksymalnie 4000 Pa.

wyposażony w lepszą szczotkę obrotową efektywnie likwiduje sierść i włosy, zapobiegając ich wplątywaniu się. Akumulator o obszerności 5200 mAh pozwala na wyczyszczenie nawet 270m2 bez konieczności ładowania, a dzięki workowi na zanieczyszczenia o pojemności 2,5 L możesz zapomnieć o konieczności jego wymiany choćby na 45 dni!

Przekonaj się jakie to komfortowe! samoczynne usuwanie skażeń Deame D10 Plus samodzielnie wraca do stacji, gdy tylko zakończy swoją pracę. Jest to moment, w którym samoczynnie eliminuje skażenia ze zbiornika, umieszczając je w zamontowanym w stacji worku o obszerności 2,5 L, co zajmuje mu jedynie 10 sekund i nie formuje hałasu.

Taka objętość zapewni Ci nawet 45 dni, w których nie kiwniesz palcem, żeby podłogi w Twoim domu lśniły czystością. Szczelna kompozycja pojemnika zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kurzu do powietrza, zapewniając świeżość i porządek bez kompromisów.

Częstotliwość usuwania skażeń ze zbiornika możesz zmieniać za pomocą dedykowanej aplikacji. Dopasowany do typu zanieczyszczeń Urządzenie doskonale stanie na wysokości zadania w różnorodnych scenariuszach, zapewniając 4 tryby odpowiednie dla różnorodnego typu skażeń.

Dla usunięcia kurzu i znikomych zanieczyszczeń wystarczy cichy tryb z siłą ssania na poziomie 800 Pa. W przypadku okruchów i włosów lepiej spełni oczekiwania tryb 1200 Pa. Na pokaźniejsze zanieczyszczenia użyj trybu o sile 1800 Pa.

Maksymalna siła ssania robota sprzątającego Dreame D10 Plus to aż 4000 Pa - ten tryb starannie usuwa zanieczyszczenia z dywanów i trudniej przystępnych szczelin. Progresywna szczotka główna powiększona o 17 cm szczotka powstała po to, aby sprawnie usuwać włosy i sierść.

Jej konstrukcja z gęsto rozstawionymi włóknami zapobiega wplątywaniu się włosów, zwalniając Cię z konieczności ręcznego usuwania ich ze szczotki. Dreame D10 Plus to wspaniałe rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którzy spędzają dużo czasu na usuwaniu sierści swych pupili.

dzisiaj robot zrobi to za Ciebie! Mycie podłóg bez wysiłku Podłogi odkurzone? Czas na mopowanie. Robot sprzątający D10 Plus wykorzystuje gęsto tkane pady mopujące, zapewniając stanowczo dokładne mycie twardych powierzchni, takich jak kafle, czy panele.

zaopatrzony w zbiornik o pojemności 145 ml pozwala dopasować ilość zużywanej wody do stopnia zabrudzeń - starczy kilka kliknięć w aplikacji. Sam wyszuka drogę Urządzenie pracuje w oparciu o algorytm SLAM, wykorzystując system inteligentnej nawigacji LiDAR.

Natychmiastowo skanuje wnętrza, tworząc mapy dla choćby trzech pięter, a następnie planuje najmocniej stosowną trasę sprzątania. Z poziomu aplikacji możesz zarządzać trasą, pomijając poszczególne pomieszczenia.

Jest to nadzwyczajne rozwiązanie dla rodziców minimalnych pociech - w trakcie snu dziecka omiń jego wnętrze i pozwól, żeby D10 Plus wyczyścił podłogi w pozostałych pomieszczeniach. Produktywne sprzątanie Robot sprzątający Dreame może wyczyścić aż 270m2 na jednym ładowaniu, a to za sprawą akumulatora o objętości 5200 mAh, którego energii wystarczy na 180 minut sprzątania.

Nie musisz codziennie ładować robota,radować się nieskazitelną czystością. Dreame D10 Plus wymaga naprawdę mało. Inteligentne funkcje To nie koniec zalet robota D10 Plus. Pokochasz go za cichą pracę i funkcję wznowienia sprzątania, która powstała z myślą o nieoczekiwanych sytuacjach.

Jeśli w trakcie sprzątania robot się rozładuje, natychmiast wróci do stacji, aby uzupełnić energię. Po tym czasie wraca do miejsca, w którym skończył, żeby kontynuować pracę. Urządzenie w inteligentny sposób omija meble, schody i inne przeszkody, więc nie musisz obawiać się, że zawiesi się lub uszkodzi.

Chcesz żeby było jeszcze łatwiej? Nie ma problemu - Dreame D10 Plu współpracuje z Amazon Alexa, dzięki temu możesz obsłużyć robota przy pomocy prostych komend głosowych. W komplecie Robot sprzątający x1 Stacja ładująca/opróżniania x1 Szczoteczka do czyszczenia x1 kabel zasilający x1 Zbiornik na wodę x1 Nakładka mopująca x1 Szczotka boczna x1 Worek na kurz x2 Instrukcja

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Odkurzacz DREAME T30
Odkurzacz DREAME T30
Kup teraz 749 1349 zł

Oszczędzasz aż 600rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Robot sprzątający DREAME Vacuum D9
Robot sprzątający DREAME Vacuum D9
Kup teraz 675 1229 zł

Oszczędzasz aż 554rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły